Menu

Газета "Ірпінський вісник" вийшла з Горобцем на обкладинці. Команда Карплюка розпадається!

Газета "Ірпінський вісник" вийшла з Горобцем на обкладинці. Команда Карплюка розпадається!

15 липня вийшов 25 випуск газети «Ірпінський вісник», що раніше була комунальною. Газета славилася тим, що інформація наїї сторінках подавалася однобічно, переважали постійні хвалебні оди В.Карплюку. Але 15 липня щось пішло не так. На обкладинці газети вперше з'явилася інформація проти Карплюка, а саме про його опонентів - О. Горобця і А. Макеєву. 

 

Нещодавно газета отримувала  велики дотації з бюджету. Редактор Ю. Бережко-Камінська показувала свою відданість ідеології партії та її лідеру, пр що свідчать зворушливі фото.

Сьогодні ж по Ірпеню можна побачити газету, де на обкладинці основний опонент Карплюка - О.Горобець від партії «Слуга Народу». Можна зробити висновок, що епоха мера-забудовника добігає кінця. Що ближче вибори, то цікавіше фінал!

irp vestnik gorobets

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины