Menu

Карплюк програє вибори? Самі про себе пишуть фейки та самі коментують….

Карплюк програє вибори? Самі про себе пишуть фейки та самі коментують….

Провладні прихильники «фейків» вдалися до нової тактики: на зливних бачках типу «Антикор» та «Фром-юа» були опубліковані замовні матеріали, які так і обурили «перемогаючого всіх і всюди» Карплюка.

 Схоже, що справи кандидата Карплюка дійсно дуже погані, бо після публікації «розгромних» рейтингів на фейковуму сайті «Правда Ірпеня», він випускає цілий відео-ролік через прості замовні статті на сайтах-смітниках, на які не варто взагалі звертати уваги.

karpluk from

Нагадаю, що визнання сайтів «Антикор» та «Фром.юа» разом із «Правдою Ірпеня» і «Містоінформ» фейковими, не заважало команді Карплюка регулярно постити фейкові новини з них та замовляти (припущення) матеріали про активістів і журналістів Ірпеня.

До фейків вдається лише провладна команда Карплюка. Про це ми неодноразово писали. На нашу думку, після виходів першої серії програми «Дезрада» про кримінальну діяльність В. Карплюка, його оточення відчайдушно намагається відволікти увагу на дешеві замовні статті «а-ля секс-скандал».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины