Menu

ПЛЕШКО - ДЕПУТАТ, ЯКИЙ МАЄ ВІДСОТОК З ПРОДАЖУ КВАРТИР В ІРПЕНІ ТА ПОЛЮБЛЯЄ ПРОДАЖНІ КОНКУРСИ

  • Автор  Маріель Славська
Плешко врун и коррупционер Плешко врун и коррупционер

Ситуація, пов’язана із цими скріншотами, сталась у 2017 році, коли я ще не розуміла, що собою являє місцева влада, дивилась на зміни в місті великими очима, щиро вірила, що все це на краще і, що невже з’явилась нормальна влада.

Тоді я почала робити блог, і представники влади мали бажання познайомитись зі мною, дізнатись хто я. Максим Плешко також віднайшов мої контакти, запропонував зустрітись.

Я розповіла йому, що хочу зробити проект «Інспекція новобудов», але мене звичайно цікавив правдивий проект. Тобто, щоб були справжні експерти, які можуть подивитись, де які будинки якісні тощо. У пана Максима, в свою чергу, виявились зовсім інші орієнтири та інші цінності, й він запропонував проект у форматі конкурсу, але буде перемагати той забудовник, що заздалегідь заплатив певну суму грошей. Зрозуміло, що такий формат мені не підійшов і я запевнилась в тому, що влада зацікавлена в забудові, має з цього зиск. Безпосередній приклад - це Максим Плешко. Він прямо говорить, що має відсоток з проданих квартир.

Плешко лгун

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины