Menu

Вручення булави у понеділок.

Вручення булави у понеділок.

Обраний Президент України запросив на своїй Facebook сторінці всіх громадян зустрітися у Маріїнському парку, який коло Верховної Ради України щоб подивитись інавгурацію.

Володимир заявив, що дуже хоче скласти присягу дивлячись народу в очі, але, на жаль, за регламентом, процедура відбудеться у сесійній залі Верховної Ради України. Втім, паралельно буде вестись трансляція на великих екранах.

Screenshot 7

Інавгурація призначкена на 10 годину ранку 20 травня. Процедуру детально описує Українське законодавство.

Засідання Ради відкриватиме Андрій Парубій, трансляцію має вести "Суспільне" на ласних і національних телеканалах. В першу чергу програє Державний Гімн, після чого спікер повідомить про присутніх на події гостей. та передасть слово голові ЦВК Тетяні Сліпачук, котра оголосить результати виборів.

Після пані Тетяни слово матиме голова Конституційного суду. Він підтвердить, що Володимир Зеленський виконав всі вимоги закону і перешкоди скласти йому присягу відсутні. Обіцянку служити народові Президент має оголошувати поклавши руку на Конституцію та, за бажанням, на Пересопницьке Євангеліє.

Текст присяги Законом передбачений наступний:

"Я, Зеленський Володимир Олександрович, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і Законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України в світі."

Stamp of Ukraine sUa394 7a Michel

Одразу після цього Зеленський вступає на пост та отримує булаву, гербову печатку і знак з рук голови Конституційного суду. А з рук голови ЦВК посвідчення Президента.

Очікувати завершення засідання Володимир Зеленський буде в ложі поруч із якою розташовано президентський штандарт.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины