Menu

В Ірпені бійці-ато хотіли зробити громадське затримання корупціонерів. Відео.

В Ірпені бійці-ато хотіли зробити громадське затримання корупціонерів. Відео.

Сьогодні в центрі міста Ірпінь була помічена велика кількість людей у формі та поліції, як з’ясувалось це місцеві активісти хотіли влаштувати громадське затримання корупціонерів.
Але нажаль, затримання не відбулось бо був тиск з боку обласного керівництва та міністерств.


Як розповіли активісти то велика проблема Ірпеня, що поліцій переймається тільки, коли влаштовують акції проти влади, але ніяк не реагують на незаконну забудову та інших порушень з боку місцевих депутатів.

 

Затримання хотіли провести офіційно, заздалегідь попередити правоохоронців, прийти в Ірпінську міську раду та витягнути з будівлі корупціонерів.

Крім того, активісти обвинувачують місцевих чиновників в сепаратизмі , а саме партію «Нові обличчя», колишню «партію Регіонів».

Затримання влаштувати не вдалося, але керівництву Ірпеня передали ультиматум мерії, де є такі вимоги, як припинити незаконну забудову міста, проведення мерські виборів.

Акцію організували ветеранські організації, та хоча сьогодні затримати корупціонерів не вдалось, ветерани ато обіцяють зробити це наступним разом та без попередження.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины