Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 16 апреля 2019 19:37

Відкритий лист до голови БПП в Ірпені

Автор

Редакція Інформаційного порталу написала відкритого листа до голови БПП в Ірпені Марії Шевченко з проханням надати розгорнуту інформацію про БО "Благодійний фонд розвитку місцевого самоврядування".

Текст листа має наступний зміст:

"Шановна пані Маріє Ігорівно! 
З даних, що розміщені в аналітичній системі Clarity Project мені стало відомо, що Ви є співзасновником та головою благодійної організації «Благодійний фонд розвитку місцевого самоврядування» (ЄДРПОУ 39367026).

Втім, у відкритих джерелах відсутня інформація про рух коштів по рахунках вищезгаданого фонду. Більше того, в мережі інтернет відсутня будь-яка (крім реєстраційної) інформація про нього.

Відзначу, що я знайомий із Вашим досвідом в розвитку місцевих громадських рад, в тому числі і в Ірпені та глибоко переконаний, що Ви зацікавлені у створенні сильних громад в рамках програми децентралізації в Україні.

Тому, з метою підтвердження Вашого статусу незаангажованого політика і формування в Ірпінській громаді неупередженого ставлення до Блок Петра Порошенка Солідарність напередодні 2 туру президентських та майбутніх осінніх парламентських виборів, прошу надати наступну інформацію: 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png");">➡️ 1. Статутні напрямки діяльності БО «Благодійний фонд розвитку місцевого самоврядування». 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png");">➡️ 2. Рух коштів по рахунках фонду з 01.11.2016 року. Звідки кошти були отримані та куди перераховані. 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png");">➡️ 3. Прошу поділитися Вашою думкою на тему того, як фонд розвитку місцевого самоврядування посприяв самоврядуванню в Ірпінському регіоні. 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png");">➡️ 4. Чому рішення про присвоєння ознаки неприбутковості було присвоєно фонду через значний період після його створення. В реєстр фонд було включено 17.08.2014 року, але ознака неприбутковості присвоєна лише 02.11.2016 року.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png");">➡️ 5. Банківські реквізити фонду розвитку місцевого самоврядування. 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png");">➡️ 6. Як мешканці Ірпеня можуть посприяти розвитку місцевого самоврядування в рамках вищезгаданого фонду?

Відповідь прошу надати до 24:00 18 квітня 2019 року на електронну скриньку за адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або у повідомленнях: https://www.facebook.com/levko.art.

З повагою, Артем Левківський (Artem Levkivskyi). Кореспондент Портал Ірпеня: новини Приірпіння."

Прочитано 6796 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Александр 2 18.04.2019 16:47
БПП всегда врет и поэтому Маша Шевченко тоже не скажет правду. Никогда.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины