Menu

"За Ірпінь!" знову у поштових скриньках

"За Ірпінь!" знову у поштових скриньках

10 квітня 2019 року мешканці міста знову отримали в поштові скриньки примірники газети громадської ініціативи "За Ірпінь!", яку пов'язують із екс-мером Ірпеня Володимиром Карплюком та його найближчим оточенням. Засновниками однойменної громадської організації за інформацією отриманою з аналітичної системи clarity-project є Володимир Карплюк, Петро Щербина, Володимир Співак, Анастасія Попсуй та Олександр Маркушин.

zir 6

Темою цього випуску газети знову став наклеп на громадських активістів. В примірниках міститься неправдива та не підкріплена фактами інформація про таких діячів, як Маріель Славська, Лаврентій Кухалейшвілі, Михайлина Скорик, Олексій Зіневич, Неля Лавровська та інших.

zir 2

zir 3

zir 1

Цікаво, що часом раніше в конференц-холі Ірпеня відбулись збори ГІ "За Ірпінь!" із присутністю керівників комунальних підприємств та працівниками Ірпінської міської ради на якій Володимир Карплюк заявив, що йде у Верховну Раду на парламентських виборах та, за деякими джерелами, відбувся поділ тіньових штабів БПП. Петро Щербина в свою чергу під час розмови з журналістами, яких не пускали до зали не міг визначитись чому вхід стороннім особам заборонено, відбувається "корпоратив громадської організації"  чи "закрита фокус-група".

zir 7

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины