Menu

Зіневич: схоже, що інфосмітник Містоінформ був проданий Карплюку

Зіневич: схоже, що інфосмітник Містоінформ був проданий Карплюку

Відомий в Ірпені фейковий сайт, власник - регіонал Олександр Джус, який наплодив ботів, навіть цілу ферму ботів, почав звинувачувати офіційні ЗМІ Ірпеня – ІА Погляд та Портал Ірпеня в брехні. На це звинувачення відповів власник ІА «Погляд» - Олексій Зіневич.

Зіневич пояснюю неабияку активність фейкового сайту тим, що ймовірно, він був проданий команді Карплюка, тому зараз намагається захистити нового власника. Крім того, було опубліковане листування, що містоінформ наплодив цілу ферму ботів для інформаційної маніпуляції та дискредитації громадського руху в Ірпені. Зіневич стверджує, що була навіть офіційна зустріч, де намагались продати фейковий сайт Містоінформ разом з ботами за 30 000 у.е.

mistoinform

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины