Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 02 апреля 2019 07:53

А в Ірпені досі рахують: виборчий округ №95. Фальсифікації чи затягування часу?

Автор

«Важливо не як голосують, а як рахують» - всім відомий цей вислів. В післявиборчий період ця фраза особливо актуальна. Тому мною було вирішено провести власне спостереження за роботою виборчих комісій. За точку старту було взято дільничну виборчу комісію, яка розміщена в приміщені Ірпінського економічного коледжу. Всупереч тому, що члени комісії тут з різних категорій населення, вікових категорій та соціальних прошарків, в цілому робота комісії була налагодженою, відчувалась єдність та суттєвих порушень, які б призвели до фальсифікацій та фактів корупції помічено не було.

Набагато гарячіше пройшло перше квітня в окружній виборчій комісії. Станом на 17:30 було прийнято документи 32 дільниць з 108 розміщених на окрузі. Зі свідчень спостерігачів, які перебували на комісії ще з вечора 31 березня та членів комісії голова (від кандидата на пост Президента України Андрія Новака) Гурін Віктор Вікторович, екс-депутат Ірпінської міської ради від БЮТ навмисно затягує обробку документів отриманих з дільниць. Тим самим притупляє пильність спостерігачів, представників преси, членів комісії.

Мали місце сварки голови комісії із довіреною особою від Іллі Киви по 95 округу Гришачовим Ігорем, принципова позиція якого не припускати на засідання осіб, що є держслужбовцями (вони потрапили на засідання), спостерігачами.

Серед засідання комісії Віктор Вікторович залишив приміщення та направився у невідомому напрямку. ОВК №95 була змушена тимчасово обрати нового головуючого щоб продовжити роботу, після чого швидкість роботи значно підвисилась. Однак через деякий час Гурін Віктор повернувся та комісія повернулась до повільного темпу роботи.

Прочитано 3355 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины