Menu

Знову фейк від провладних "ЗМІ": Експерт ОПОРА заперечує, що давала коментарі щодо агітації «Нових облич» в день виборів

  • Автор  Портал + Погляд (Юлія Бобрик )
Знову фейк від провладних "ЗМІ": Експерт ОПОРА заперечує, що давала коментарі щодо агітації «Нових облич» в день виборів

31 березня, в день виборів, партія «Нові Обличчя» проводить приховану агітацію перед виборчими дільницями у Вишневому, Ірпені, Бучі та Гостомелі.

 Пізніше на провладному сайті міста «Правда Ірпеня» з’явилася повідомлення про те, що голова правління Всеукраїнської організації громадського контролю за виборами «Опора» Ольга Айвазовська не вбачає в діях партії порушення виборчого права і запевняє, що агітації на друкованих матеріалах немає, адже у листівках не вказані імена кандидатів у Президенти.

 

Натомість цікаво те, що новина виявилася фейком. Журналісти ІА «Погляд» також зателефонували пані Айвазовській і вона сказала, що нікому коментарі з цього приводу не давала.

Нагадаємо, у Вишневому та Ірпені «Нові обличчя» ведуть незаконну агітацію в день виборів.


Інше фейкове "Змі" - МІСТОІНФОРМ, також намагається заперечити агітацію в день виборів:

Мистоинформ фейковое сми

 

Таку позицію фейкового сайту Містоінформ пояснюють користувачі соцмереж:

Мистоинформ фейковое сми

В інтернеті є відео, де з'являються координатори цих агітаторів, одним з координаторів виявилася Дарина Катькало:
Поліція зупиняє незаконну агітацію Нових обличч в Ірпені, агітацію ведуть 15 річні діти під наглядом працівниці міськради Дарини Катькало (Ірпінь Онлайн)

Поліція зупиняє незаконну агітацію Нових обличч в Ірпені, агітацію ведуть 15 річні діти під наглядом працівниці міськради Дарини Катькало

 

Нагадаємо, що Правда Ірпеня та Містоінформ відомі в Ірпені фейкові ЗМІ, які потрапили до реєстру фейків України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины