Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 27 февраля 2019 17:14

Мітингувальники під КОДА та облпрокуратурою вимагали зупинити забудову заплави Ірпеня та провести дочасні вибори мера й депутатів. Фото/відео

Автор Олександр НАКАЗНЕНКО
Мітингувальники під КОДА та облпрокуратурою вимагали зупинити забудову заплави Ірпеня та провести дочасні вибори мера й депутатів. Фото/відео Мітингувальники під КОДА та облпрокуратурою вимагали зупинити забудову заплави Ірпеня та провести дочасні вибори мера й депутатів. Фото/відео

Сьогодні в Києві представники Громади Ірпеня та їхні друзі провели протестні акції під облдержадміністрацією та обласною прокуратурою. Мета акції – привернути увагу широких верств громадськості та державних органів влади до беззаконня, що зараз твориться в Ірпені, і на яке не реагують адекватно структури, що  мають це робити.

 

Серед головних проблем міста – тотальна забудова, нищення зелених зон, спроби забудувати заплаву (територію, взагалі поза межами Ірпеня), напади на активістів, не призначення дочасних виборів міського голови, хоча дана посада вакантна ще з серпня минулого року.

Відтак, перепало на горіхи за бездіяльність та кришування забудовників і їхніх тітушок голові КОДА – Олександру Терещуку, начальнику обласної поліції – Дмитру Ценову, прокурору Київщини – Максиму Киричуку.

Учасники акції наголошували на необхідності докорінних змін підходів до вирішення згаданих проблем. Звертали увагу на десятки кримінальних проваджень, жодне з яких не доведене до логічного завершення. Скандуваннями «Карплюка – на нари!» та вимогами відставки посадовців, які його кришують підсумували велелюдне зібрання на площі перед КОДА та облпрокуратурою.

До слова, варто відзначити розташування останньої – невеличкий будиночок з невеличким сквериком з деревами та іншими зеленими рослинами – наче маленький рай серед багатоповерхівок у центрі Києва.  З усього видно, що прокуратура себе любить і береже природу довкола місця свого розташування. На жаль, на відміну від сотень гектарів лісів та інших природніх зон, які винищуються за мовчазної згоди тих, хто згідно з законом має стояти на їхньому захисті!


Учасниками події були і активісти ГО "Закон та контроль", які активно приймають участь у громадському житті Приірпіння. 

Активісти Закон та Контрол

Фото та відео: Хафізов Костянтин

Дополнительная информация

Прочитано 7139 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа

Галерея изображений


Комментарии   

+1 #1 сектор Б 05.03.2019 20:10
Ця потвора вже дістала. Карплюк повинен сидіти за гратами. Забудова на поймі зе злочин. І всі хто в цьому сприяє будуть відповідати.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины