Menu

Громада Ірпеня збирає кошти на автівку для відомого захисника зелених зон – Кухалейшвіли

Громада Ірпеня збирає кошти на автівку для відомого захисника зелених зон – Кухалейшвіли Громада Ірпеня збирає кошти на автівку для відомого захисника зелених зон – Кухалейшвіли

Нагадаємо, що в ніч на 17 лютого невідомі спалили вже другу автівку відомого в місті захисника зелених зон та депутата від ВО «Свобода» Лаврентію Кухалейшвілі. Звернить увагу, що автівки палять тільки опозиціонерам та активістам, напевно, є конкретне бажанням зломити дух до спротиву та залякати активних мешканців міста.

 

 

Щоб доказати зворотне та показати єдність Ірпінської громади було ініційовано збір коштів на інше авто. Сьогодні злодії спалили авто Кухалейшвілі, завтра на його місті окажеться інший активний громадянин. Спалене авто Лаврентія - це натяк всім мешканцям Ірпеня, що всі ми в небезпеці, тому зараз повинні об’єднатись та допомагати один одному. Забудовники та їх пасипаки повинні побачити, що цей метод залякування просто не діє в нових реаліях Ірпеня.

Тому збираємо кошти, а Лаврентій вирішить самостійно на яке авто йому ії потратити. Без автівці важко оперативно реагувати на діяльність забудовників та зупиняти вирубку лісів.

Кожні 100 – 200 грн важливі, головне це разом об’єднатись! Ми не можемо кинути Лаврентія в такий момент, та допомогти розрахуватись з боргами і купити інше авто для пересування містом.


Картка привата 4149 4393 9279 7878 Лаврентія Кухалейшвілі

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины