Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 25 января 2019 07:01

Зоозахисники: поведінку депутата Плешко не можна назвати чоловічою.

Автор Zoe Savchenko
Максим Плешко депутат Ирпеня Максим Плешко депутат Ирпеня

На сесії 24 січня одіозний депутат Плешко в черговий раз повів себе неадекватно та агресивно щодо мешканців Ірпені, які прийшли на сесію.

 

А саме йому не сподобалась «поведінка» зоозахисників та їх плакати «Ірпінь вбиває тварин» та «Зберегти КП для тварин», на його думку зоозахисників налаштував проти влади Зіневіч, напевно, на думку депутат, в Ірпені не може бути іншої думки, чим провладна, а всі інші активісти продажні.

Нагадаємо, що депутат від партії "Нові обличча" по декларації "жебракує", але має декілька точок з велопроката, та кофейні, за свою "сумлінну" працю постійно отримує від влади привелегії, наприклад, оренда приміщення в центрі міста за 1 грн на міс

Плешко в Ирпене

Цю сітуацію описує Zoe Savchenko:

Сьогодні на сесії ірпінського міської ради під час моєї реєстрації для виступу з вимогою відкласти рішення про ліквідацію КП "Центр захисту та лікуваня тварин" хоча б до наступної сесії і надати групі громадських зоозахисних активістів можливiсть подати на розгляд в мiську раду наш план роботи КП і кандидатуру на місце директора КП, до мене підійшов якийсь молодий чоловік і став кричати, звинувачуючи мене в тому, що він клопотав за нас (не знаю, кого саме він мав на увазі ), а я привела на сесію проплачених Зіневичем політичних активістів. Вчора я вперше в житті побачила цього молодого чоловіка в кабінеті Анастасії Попсуй, куди ми з зоозахисниками приходили з пропозицією відкласти голосування щодо питання про закриття КП "Центр захисту та лікуваня тварин". Вчора він мило посміхався і жартував, а сьогодні накинувся на зоозахисників з обвинуваченням у підтримцi опозицийноi политичноi партii. Зоозахисники тримали НЕ політичні плакати, де були написані наші основні вимоги на той випадок, якщо мені не дадуть слова, а саме "ЗБЕРЕГТИ КП ДЛЯ ТВАРИН", "IРПIНЬ ВБИВАЭ ТВАРИН" . Мені пояснили, що це міський депутат Максим Плешко. Поведінку Максима Плешко не можна назвати чоловічою, і тим більше, вона не відповідає його посаді. Хочеться нагадати, що він - СЛУГА НАРОДУ и порадити тремати себе в руках, особливо на таких публичных заходах.

Це поступок депутата Плешка активно обговорюється в соц. мережах, ви також можете залишити свій коментар за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2197577950501836/permalink/2198623260397305/

 

Дополнительная информация

Прочитано 8668 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Плешкодуб 02.02.2019 15:38
Нащо писати за цю Потвору. Плешко танцював там пригав перед Шуфрічем. Ганьба таким ідіотам. І після цього він хоче обратись головою Гостомеля. Максим йди лікуйся .
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины