Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 29 декабря 2018 18:07

15 січня в ВР вирішать чи будуть перевибори депутатів та мера в Ірпені.

Автор Зоря Приірпіння
Попсуй бандитка Попсуй бандитка

Проекти постанов Верховної Ради України про дочасні перевибори міського голови Ірпеня №9435 та Ірпінської міської ради №9436 зареєстровані в парламенті та чекають свого розгляду під час пленарного засідання, яке продовжиться після канікул – 15 січня наступного року.

 

У пояснювальній записці, зокрема, зазначається, що колишній міський голова Володимир Карплюк подав у відставку ще 2 серпня цього року, але нові вибори мера ще й досі не призначені.

Також згадується про «факти порушень Конституції України та чинного законодавства України посадовими особами органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у м. Ірпінь».

У разі прийняття Верховною Радою даних проектів, вибори мера та депутатів в Ірпені мають відбутися в останню неділю 60-денного строку з дня набуття чинності цих постанов.

Велика ймовірність, що вибори міського голови та міської ради Ірпеня можуть відбутися в один день з виборами Президента України – 31 березня 2019 року.

15 січня 2019 року ВР розпочне пленарне засідання, на якому розглянуть питання перевиборів мера та міськради Ірпеня

«У разі прийняття Постанови Ірпінська міська рада понесе політико-правову відповідальність за численні порушення, корупційну діяльність і дестабілізацію соціально-політичної ситуації в місті. Це також дозволить докорінно змінити місцеву владу, привести органи місцевого самоврядування у місті у відповідність з громадськими настроями і викликами часу, стабілізувати ситуацію у м. Ірпінь, а також гарантуватиме територіальній громаді міста Ірпінь право на місцеве самоврядування», – зазначається у резолютивній частині пояснювальної записки.

Прочитано 970 раз

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины