Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 14 декабря 2018 17:53

Репост: в Ірпені поширюють новий фейк про місцевого мешканця. Побачите це оголошення - зривайте!

Автор

Фейки, як засіб боротьби з мешканцями Ірпеня, які відмовляються співпрацювати з забудовниками

Останні декілька років в Ірпені стали доволі часто розповсюджувати фейки про активістів, опозиційних журналістів та всіх, хто так чи інакше відмовляється співпрацювати з забудовниками, більшість яких це саме депутати міської ради Ірпеня від політичної партії «Нові обличчя». Так в незручну ситуацію потрапив мешканець Ірпеня Максим Мозговий, про нього поширили недостовірну інформацію, що він наркоман.

 

Як пише сам Максим, що, сьогодні 14 грудня по Ірпеню були поклеєні листівки з неправдивою інформацією. Як допускає сам Мозговий, це могли зробити із-за його конфлікту з забудовником, про це було декілька сюжетів в змі.

Редакція Інформаційного портала звертається до мешканців Ірпеня не допускати розповсюдження фейків (про фейкові змі буде окремий сайт) та зривати подібні листівки.

mozgovii

 

Дополнительная информация

Прочитано 556 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины