Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 12 декабря 2018 11:14

Публічне звернення громадських організацій "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", "Воїн АТО", "Братство" та молодіжної національної організації "Невідомий патріот".

Автор Армен Согомонян
Публічне звернення громадських організацій "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", "Воїн АТО", "Братство" та молодіжної національної організації "Невідомий патріот". Публічне звернення громадських організацій "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", "Воїн АТО", "Братство" та молодіжної національної організації "Невідомий патріот".

Громадо і ветерани АТО Приірпіння!

Ми з повагою відносимся до кожного ветерана АТО, і за всі роки війни зробили дуже багато, як для Перемоги на фронті, так і в тилу, не тільки у Приірпінні, а й у всіх 72 осередках наших організацій по всій Україні. А народний депутат Оксана Корчинська зробила для наших поранених побратимів та сімей загиблих воїнів більше ніж Міністерство оборони і МВС разом узятих.
Нашою метою є і було, не підтримка будь-якого бізнесмена чи політика в цьому регіоні, як вам і громаді закидають деякі представники діючої влади, а знищення як зовнішнього, так і внутрішнього ворога, що підриває соціальну та економічну стабільність. Ми проти розкрадання земель, дерибана народних коштів, особливо, як ви вже зауважили, під час воєнного стану.

МИ НЕ ВІДСТУПИМО. Незважаючи на погрози деяких представників ветеранских ірпінських організацій та брудних чиновників і політиків, яким дуже комфортно розкрадати Державу з середини поки наші брати, сини та батьки гинуть на передовій.

Ми не збираємось звертати з курсу тотального винищування режиму Януковича, корупціонерів і брудних бізнесменів в тилу. Особливо це стосується Києва та Києвської області.

Ви кажете, що допомога Ірпінської влади є найкращою для ветеранів АТО порівняно з іншими містами України. В такому випадку де виділені землі ветеранам, які звертаються і звертались до Ірпінської міської ради, але не є жителями Ірпеня? Багато з них представники батальйонів "Донбас" та інших, домівки яких вже знищив ворог. Вони вчора були з вами в одних окопах і прикривали ваші спини.

Де річки Ірпінь та Буча, та шикарні хвойні ліси, якими пишалося Приірпіння?
Хіба влаштовують вас смітники навколо Ірпеня, на які перетворилися заплави і торфяники?
Невже вас влаштовує, що ваші кошти та кошти громади розкрадаються місцевою владою через брудні схеми, у той час коли ви на фронті?
Задайте собі питання заради чого ви воювали і воююте, і якою ви бачите свою країну!

І якщо ваша совість мовчить, то, наразі, не заважайте нам відстоювати інтереси наших дітей і майбутніх поколінь, яким жити на цій землі! Ми не будемо тішити ворогів України та потвор-чиновників, які хочуть, щоб в нашому протистоянні проливалась кров ветеранів та патріотів.

Хочемо нагадати, що в цьому житті ми боїмося тільки того, щоб Бог не відвернувся від нас.

З повагою, представник ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" і "Братство", Армен Согомонян.

Слава Україні!!!

Дополнительная информация

Прочитано 831 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Chanda 08.03.2019 16:17
After all, what is page rank exactly why should you care about it?
The more your page rank, most popular versions valuable your internet site is.
Gender prediction someone is seeking.

Look into my homepage live22 download: https://kslot.app/index.php/games/live22
Цитировать
0 #2 Leanne 09.03.2019 08:59
Peculiar article, just what I was looking for.

Look at my page 918 kiss: http://news.ezyget.com/888-918kiss/profile
Цитировать
0 #3 Samuel 09.03.2019 09:10
Yes! Finally someone writes about scr888 download
android.

my web site ... slot jar mobile: http://scgutilities.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=str163.ru%2Fbitrix%2Fredirect.php%3Fevent1%3D%26event2%3D%26event3%3D%26goto%3Dhttp%3A%2F%2FWww.colourlovers.com%2Flover%2Fnavasj22k
Цитировать
0 #4 Wilbert 10.03.2019 01:20
All of this is fantastic news certainly do wonders for
your SEO efforts. May get come up with your own methods carried
out correctly it in order to more efficient.

Also visit my site ... joker123 apk download: http://www.ezyget.com/index.html
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины