Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 11 декабря 2018 22:21

Коротка 61 сесія Ірпеня: коли привітання мажорки-чиновниці Попсуй важливіше ніж голосування за суспільно-важливе питання. Фото, відео

Автор
Коротка 61 сесія Ірпеня: коли привітання  мажорки-чиновниці Попсуй важливіше ніж голосування за суспільно-важливе питання. Фото, відео Коротка 61 сесія Ірпеня: коли привітання мажорки-чиновниці Попсуй важливіше ніж голосування за суспільно-важливе питання. Фото, відео

11 грудня 2018 року відбулася, мабуть, одна з найкоротших сесій в Україні: саме голосування тривало декілька десятків секунд. Головуюча и.о. мєра Ірпеня А.Попсуй, по традиції Карплюка, не дала виступити представникам громади, або опозиційним депутатам. Тому більша частина часу пішло на привітання один одного тобто однопартієць Плешко привітав Попсуй з Днем Народження, на привітання навіть похлопало аж 10 людей з залу. Після чого під будівлею ІМР почався мітинг, на який підтягнулися патріотичні організації і під відгуки «Карплюка на нари» запалили фаери.

 На питанні денному було всього 3 питання :

ПОвестка дня 61 сессии Ирпеня

За які так радісно і голосували депутати ІМР, навіть не дивлячись на масовий протестний настрій мешканців, як Михайлівсько-Рубежівської громади так і Ірпінської.

Попсуй Ирпень

фото: О.Наказненко.

Пункти «Депутатські запити» та «різни» навіть не намагались розглядати. Бо заняті були лише привітанням мажоркі-попсуй, яка останнім часом з’являється на заходах в шубі, а свій позашляховик придбала всього за 30 000 грн та їздить по світу за кошт бюджету міста.

Велику кількість людей у сесійній залі можна зв’язати з тим, що громада міста Ірпінь готувалась до того, що на 61 сесії будуть приймати скандальний ген.план міста. Хоча його не було у порядку денному, ми припускаємо, що це питання планувалося поставити у «Різне», тому коли проходила сесія цей пункт просто пропустили бо, напевно, бачили велику кількість незадоволених людей та не контролювали ситуацію.

За добу до сесії навіть Карплюк, опублікував пост, де написав, що будуть переробляти план під скарги громади, але, звістно, йому мало хто вірить. Бо навіть зараз, він не є мером, тому, звідки у нього є такі повноваження на подібного роду заяви невідомо!

karp komment

Після того як сесія завершилася почали сходитися ще люди, організованим строєм прийшли різні патріотичні формування, серед яких були і ветерани АТО. Після промов, де вони звинуватили Карплюка та його прихильників у корупційних злочинах, згадали його місцеву спілку ветеранів АТО: «Він знайшов тих, хто продалися йому, тих кого стравив з місцевими жителями, щоб показувати на них та казати, ось бачите атошники, це їм я роздав землі та квартири , але всі жителі Ірпеня знають, що це брехня. Точніше це права, але це десяток атошників, яких він потім травить на місцевих жителів, саме для того він їх і взяв, і ми не допустимо маніпулювати цією темою, темою війни

Коли стали шукати чиновників, то то виявилося в будівлі міської ради нікого немає.. і це в робочий день, як сказала секретар "пійшли в туалет", тому було питання, де той великий туалет в Ірпені, де одразу сховалось 100 чиновників. 

(відео- https://www.facebook.com/poglyadirpin/videos/266444174042561/ починаючи з 12.45)

А «ті хто продалися» відреагували майже миттєво, в унісон з владою. Місцеву спілку зовсім не цікавлять титушки на громадських слухання, вони завжди отримають вчасно грамоти від екс-регіоналів, та присутні на всіх сумлінних подіях по Приірпінню, як група підтримки «Нових облич» (Партія Регіонів)

komment ato

komment ato

Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

Підтримка влади Ірпеня населенням майже «0»

И.о. мера Ірпеня А.Попсуй опублікувала невеликий пост назвав тих, хто прийшов «Зеленими чоловічками», цей пост одразу почали поширювати посіпаки але, якщо прочитати коментарі, то можна побачити, що підтримки громади команда Карплюка остаточно втратила.

komment popsui


Серед присутніх на сесії були і члени громадської організації АвтоЕвроСила.

АвтоЕвроСила Ирпень


Більше фото з сесії:

20181211 100257

Сессия Ирпень

20181211 100746

20181211 101514

20181211 101926

Сессия В Ирпене

Сессия В Ирпене

Прочитано 732 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины