Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 06 декабря 2018 11:45

Внимание! Очередная фейковая статья про активистов Ирпеня. Опровержение.

Автор АЕС
Внимание! Очередная фейковая статья про активистов Ирпеня. Опровержение. Внимание! Очередная фейковая статья про активистов Ирпеня. Опровержение.

Вчера на сайте Ирпеня 04597.com.ua была опубликована статья, про то, что бизнесмен А.Зиневич "заказал" активистов "АвтоЕвроСилы" и титушек для срыва сессии в Михайловской-Рубежовки. 

 

Уже 6 декабря "АЕС" опубликовала заявление по этому фейку. 


ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ГО «АЕС» ІРПІНСЬКІЙ ОСЕРЕДОК ЩОДО ПОШИРЕННЯ БРЕХНІ ВІД САЙТУ 04597.com.ua

Вчора на підконтрольному Карплюку сайті 04597.com.ua, власником якого, по нашії інформації, є депутат міської ради Ірпеня М.Плешко, було поширено неправдиву інформацію, про підкуп активістів ГО «АЕС» Ірпінь.

Заявляемо, що ніколи не працювали і не працюватимемо за гроши будь-якого бізнесмена або політика. А те, що в даний час ми бачимо багато проблем в Приірпіння і виявили бажання домогти громаді міст, є для місцевих корупціонерів та забудовників великою загрозою руйнування бізнес-схем, тому вони будуть намагатися поширювати проти ГО «АЕС» неправдиву інформацію через подконтрольні "ЗМІ". 

Забудовники, депутати, та всі їх підлабузники намагаються знищити місцеве самоврядування, та збагачуються за кошт громад міст, тому АЕС закликає до боротьби з корупцією в Приірпінні.

Дезінформація, це примітивним кроком влади, як засіб дискредитувати будь-яку чесну людину, яка не згодна на деребан!


Кроме того, как нам стало известно, в суд подает и сам Зиневич из-за распространения недостоверных данных. 

 

Прочитано 548 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины