Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 13 ноября 2018 15:20

Екологічне лихо Приірпіння: суддя Пархоменко скасувала арешти всіх заплавних земель річки!

Автор Юлія Гапон
Мітинг проти забудови заплави р.Ірпінь. Фото С.Гліняний Мітинг проти забудови заплави р.Ірпінь. Фото С.Гліняний

13 листопада ІА “Погляд” стало відомо з Єдиного держреєстру судових рішень, що арешт заплавних земель р. Ірпінь, накладений 25 січня 2018 року слідчим суддею Ірпінського міського суду Наталією Карабазою, чомусь скасувала суддя Оксана Пархоменко.

siddya parhomenko zaplava

Нагадаємо, арешт був накладений у вигляді заборони відчуження, користування та розпорядження земельними ділянками на заплаві — в рамках кримінального провадження за фактом вчинення посадовими особами Ірпінської міської ради кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Таким чином, суддя Пархоменко зняла заборону на користування земельними ділянками на заплаві, будівельні роботи, їх продаж, дарування та відчужування іншим чином. Зробила вона це так само “приховано”, як ми й передбачали.

zabudovnyki keruut mistom

Цікаво, що, незважаючи ні на що, на цих землях тривалий час ведеться будівництво, про що суддя як місцева жителька не могла не знати хоча б зі ЗМІ.

Проти зняття даного арешту сьогодні, 13 листопада, висловлювали протест місцеві жителі.

Як бачимо, ірпінська влада намагається продовжувати цинічно знищувати природу міста та забудовувавати його, створюючи все більше соціальних проблем для місцевих жителів.

Дополнительная информация

Прочитано 1073 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+8 #1 Она крышует Карплюка 14.11.2018 14:22
Судья Пархоменко обслуживает клан застройщиков и снимает арествы за деньги. Разве за это мы гибли на Майдане? Судью Пархоменко надо выкинуть с нашего суда. Нахрена нам содержать взяточников и корупционеров? Нет ни совести ни чести. Пусть пойдет застрелится лучше. Как она будет Громаде в глаза смотреть?
Цитировать
-2 #2 Галюся 15.11.2018 07:36
Учите процессуальные кодексы: наложение ареста, равно как и снятие ареста не предполагает назначения открытого судебного заседания.
Цитировать
+2 #3 НЕ ЧЕСТЬ ІРПЕНЯ 15.11.2018 19:47
НУ ЦЯ НЕ ЧЕСТЬ І ТВАРИНА! СПОЧАТКУ ВОНА ЗНЯЛА АРЕШТ З ДСО! ЗАРАЗ З ПОЙМИ! МИ НЕ МАЄМО ТЕРПІТИ ТАКЕ ЗЦитирую Галюся:
Учите процессуальные кодексы: наложение ареста, равно как и снятие ареста не предполагает назначения открытого судебного заседания.

НУЩАННЯ НАД СОБОЮ! СУДДЯ ПІД АРЕШТ!
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины