Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 18 октября 2018 14:59

Війни забудовників: «Ін-Білд» попередили спробу втручання до штатної роботи забудовника ЖК «Сяйво-2».

Автор
ЖК Сяйво-2 ЖК Сяйво-2

На офіційному сайті будівельної компанії "Ін-білд" 18 жовтня було опубліковано звернення про наміри забудовника Пешего втрутитись в роботу ЖК "Сяйво-2" 

Шановні інвестори ЖК «Сяйво-2» та всі охочі стати нашими партнерами!

Повідомляємо, що власники будівельної компанії «Ін-Білд» попередили спробу втручання до штатної роботи забудовника ЖК «Сяйво-2».

12 жовтня сумнозвісний забудовник Пєший прибув до об’єкту з метою проникнення на територію та заяви своїх прав на будівництво. 

Співвласник 7 незданих житлових комплексів і фігурант численних будівельних скандалів намагався довести законність забаганок на підставі того, що є власником однієї з ділянок, на яких ведеться будівництво ЖК «Сяйво-2». На підмогу Пєший взяв так званих «тітушок», які також претендували на проникнення до будівельного майданчика, об’єкту підвищеної небезпеки.

Коли представники компанії «Ін-Білд» на законних підставах перешкодили проникненню на об’єкт, Пєший викликав наряд поліції. Поліцейські не винайшли в діях забудовника «Сяйва-2» порушень законодавства або невиконання судових рішень.

Нагадаємо, компанія «Ін-Білд» подала позивні заяви до суду за фактами порушення Пєшим своїх зобов’язань.

На сьогодні за договором, укладеним між компанією «Ін-Білд» та Пєшим, останній має лише зобов’язання перед забудовником «Сяйво-2». Зі свого боку, «Ін-Білд» виконала всі зобов’язання перед Пєшим, про що свідчать відповідні документи.

Компанія працює в штатному режимі та вирішує питання виключно в правовому полі. Ми гарантуємо виконання всіх зобов’язань перед інвесторами ЖК «Сяйво-2».

Звертаємо увагу, що компанія «Ін-Білд» працює на ринку нерухомості Ірпеня з 2010 року. Ми здали в експлуатацію 6 житлових комплексів і котеджне містечко. Маємо репутацію надійного забудовника та партнера для інвесторів. Нам довірили свої кошти власники 1320 квартир, і ми виконали всі зобов’язання.

З повагою,
компанія «Ін-Білд»

Дополнительная информация

Прочитано 1758 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 рекламодатель 19.10.2018 17:03
Сколько стоит опубликовать такой материал на Вашем сайте?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины