Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Спочатку був гімн РФ на сесії, а зараз в ліцеї дітей вчать любити Росію

Сепаратизм в Школах Ирпеня Сепаратизм в Школах Ирпеня

Не вибираю слів Ірпінське управління освіти - це розсадник ригів і сепарні, які чекають повернення своїх. Так кажуть люди. То в мене питання до цього управління і його керівника Білоруса Олега

Анатолійовича: «Це правда»?! Бо скидається на те, що правда. І хто такі ті свої? Коцюбинський гуманітаний ліцей. Мова навчання - українська. Директор Нетяга Тамара Анатоліївна каже, що російська мова - це обов'язковий предмет у школі, ігнорує бажання батьків ділитися на групи і вивчати англійську (хто хоче мокшанської хай би далі вчив у своїй групі). Ан нєт. З московитською впертістю дірєхтор запроваджує московську мову для всіх. З першого класу. ОБОВ'ЯЗКОВО. Цього їй мало. Вона запроваджує в школі вилучений Міністерством освіти ще два роки тому скандальний підручник. Що за підручник такий.

 

rf uchebnik

  Главниє слава на урокє - двуглавий арьол. (Умгу, для українців - це головні слова, аякже).  Рускій язік - самий распрастраньонний в мірє. (Серйозно? Ви крім плажів бували в Європі? І як вас розуміли у Франції, Іспанії, Італії та інших країнах?). Углубім знанія о народних і гасударствєнних сімвалах расії. (Точно треба углублять?)

Сепаратизм в Ирпене

 Флаг расії - наш симвал. Герб расії - двуглавий арьол. Птіца ета нє прастая - с ней апасна ваєвать. (Тобто, українці з дитинства повинні забитися в куточок і тремтіти, замість знати, що ворога треба БИТИ). Повний текст читайте тут:

 

 

Последнее изменениеЧетверг, 13 сентября 2018 11:24

Медиа

Дополнительная информация


Комментарии   

-3 #1 Іванка 11.09.2018 21:55
Чим більше мов буде знати людина, тим краще. Не перегинайте!
Цитировать
+3 #2 Ирпенчанин Шурик 11.09.2018 22:58
Будь ласка, заяву в СБУ..Вату надо палить...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины