Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 10 сентября 2018 13:31

Ініціатори громадських слухань запрошують на захід в.о. міського голови Анастасію Попсуй

Автор Ігор Швець
А. Попсуй в.о. міського голови Ірпеня А. Попсуй в.о. міського голови Ірпеня

16 вересня в Ірпені з 15:00 до 18:00 пройдуть громадські слухання щодо планування розвитку та благоустрою кварталу, обмеженого вул. Заріфи Алієвої та Соборної, а також обрання представника до комісії, яка розглядатиме Генплан міста.

На обговорення винесено два питання:
1. Планування розвитку та благоустрою кварталу, обмеженого вул. Заріфи Алієвої (будинки №№51, 61) та Соборної (№№108-118).

2. Обрання уповноважених представників громадськості кварталу до складу погоджувальної комісії з розгляду спірних питань, що виникають у процесі обговорення оновлення Генерального плану м. Ірпінь.

До складу ініціативної групи увійшли Н. Лавровська, О. Сімаков, А. Кантур, О. Григорук.

На громадські слухання запрошені мешканці кварталу, обмеженого вул. Заріфи Алієвої (будинки №№51, 61) та Соборної (№№108-118), які мають право голосу на місцевих виборах. Учасникам потрібно мати паспорт для реєстрації.

Особливо громада хоче бачити на заході в.о. міського голови А. Попсуй, депутатів О. Пащинського, С. Скрипника, А. Літвинова, а також начальника відділу містобудування та архітектури М. Сапона.

Громадські слухання відбудуться у дворі будинку №61 по вул. Заріфи Алієвої в м. Ірпінь.

Дополнительная информация

Прочитано 614 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Луценко 10.09.2018 15:56
Неужели вы думаете что Попсуиха придет на встречу? Да она усрется но не придет. Рейтинг партии падает. Дерибанщики и воры разбегаются как крысы с корабля. На мэра пойдут вчерашние друзья а сегодняшние враги- Попсуй, Христюк и титушка Маркушин. И народ не верет НИКОМУ. Это барыги. Пусть идут на базар и ставят там палатку с шаурмой. Это их место.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины