Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 21 июля 2018 15:48

Голосування для "своїх" або фейковий високий рейтинг Карплюка

Автор Аналітик
Бажання діючої влади Ірпеня показати неймовірно високий відсоток підтримки серед місцевого населення привело до того, що були створені різні опитування для "перевірки реального рейтингу Карплюка", при цьому до голосування допускалися в основному тільки прихильники цього самого мера, що б не не псувати статистику.
 
У засобах масової Інформації було опубліковано статтю, що діючий мер Карплюк втрачає рейтинг і більшість користувача фейсбук проголосувало за його відставку:
 
Відповідні данні були здійсненні шляхом відкритого голосування групі facebook «ІРПІНЬ+». За результатами голосування, яке запропонував відомий в Ірпені активіст Сергій Петелько 159 людей проголосували «за» звільнення Карплюка з посади мера, 114 – «проти». У процентному співвідношенні – це 58% та 42% відповідно
Opytuvannya Karplyuk
Як відомо, серед жителів Ірпеня, які активно користуються соцмережами група «ІРПІНЬ+» є однією із тих, де всі бажаючі можуть висловитись. Адміністратори цієї групи не виключають навіть так званих «ботів» які працюють на піар-технологів мера Ірпеня.
 
Тому, дані цього опитування можуть вважатись максимально наближеними до об`єктивних, вважає редакція Інформаційного порталу Ірпеня.
Журналістські розслідування наших колег із ІА «Погляд» доводять, що за красивою обгорткою міста ховається безліч кричущих  проблем.
Серед них:
катастрофічна нестача місць у садочках та школах
затягування строків добудови освітніх закладів і нестача нових
знищення зелених зон – джерела кисню і місця відпочинку з дітьми
низька якість питної води
забудова заплав річок Ірпінь та Буча (знищення екосистеми)
збільшення кількості недобудов, пов”язаних із будівельними аферами осіб, наближених до мера міста
затягування строків заміни старих комунікацій
періодичне відключення світла через постійно зростаючу навантаженість мереж тощо.
Стрімке зменшення довіри до Карплюка підтверджує і багато інших опитувань та обговорень в ірпінських групах.
Opytuvannya Karplyuk 1
 

У свою чергу місцевим політтехнологом партії «Нові обличчя» П.Щербіной був опублікований пост з проханням проголосувати і показати "Реальну" підтримку мера, але от лихо, як виявилося багато, хто хоче залишити свій відгук проти, просто не можуть цього зробити: багато тих, хто " незадоволен "політикою мера були просто забанені, що значно покращує картинку для пропаганди: масова підтримка мера.

1

golosuvannya karp

Такий вид "демократії" один з-користувачів назвав "демократією по-російськи".

po rossiiski

 
В результаті такого дивовижного голосування рейтинг Карплюка перевищив рейтинг Путіна в Росії, тобто з величезною перевагою "переміг" сам Карплюк, на жаль, зробити скріншот немає можливості, пост пропав ... 

 

Дополнительная информация

Прочитано 1426 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины