Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 12 мая 2018 13:17

Анонімний інформаційний смітник «Правда Ірпеня» заблокован чи знову фейк?

Автор
Анонімний інформаційний смітник «Правда Ірпеня» заблокован чи знову фейк? Анонімний інформаційний смітник «Правда Ірпеня» заблокован чи знову фейк?

10 квітня з боку провладної інформаційної агенції «Правда Ірпеня» почались скарги на те, що нібито їх сайт заблоковано провайдером «Бест», до того ж за особистим наказом О. Зіневича.

Невідомі журналісти «Правди Ірпеня» скаржаться на те, що їх заблокувати за «викривальні статті» про Олексія Зіневича, власника провайдера «Бест» та телеканала «Погляд». Всі ці «викривальні статті» почали «плодитися» на «Правді Ірпеня» тільки після того, як Олексій Зіневич відкрито обвинуватив місцеву владу в корупції, а журналісти його телеканалу представили цілий цикл викривальних матеріалів з доказами та аргументами.

 

Правду Ирпеня Заблокировали

Псевдо ЗМІ «Правда Ірпеня» відрізняється від інших («Ірпінській вісник», «Зоря Приірпіння», «Інформаційний Портал» («Портал Ірпеня»), «Погляд», «Громада Приірпіння») тим, що не має ліцензії та приховує прізвище власника, редактора та журналістів. Все це цьому «ЗМІ» потрібно для того, щоб безкарно публікувати на опозицію «викривальні матеріали» та не нести відповідальність перед законом, як це робиться в кожному з офіційних ЗМІ.

Плешко Правда Ирпеня

Ймовірний власник цього інформаційного смітника – депутат та голова фракції провладної партії «Нові Обличчя» Максим Плешко, він же єдиний, хто скаржиться на те, що його сайт заблоковано. Та саме з ним судиться редактор «Зорі Приіпіння» О. Наказненко, бо «Правда Ірпеня» не цуралася публікувати бездоказову інформацію про людину.

Ще один приклад: Стоп-фейк або чому Правда Ірпеня називає місцевого жителя проплаченою Титушкой

Під "викривальні статті" попадають всі ті, хто відмовляється блазнювати, як, наприклад, власник "Правди Ірпеня" видання, перед В. Карплюком та «друзями-забудовниками».

Приклади рівня журналістики від "ПІ":

promelnichuka

Це єдине видання в місті Ірпінь яке дозволяє собі публікувати матюки та заклики заподіяти насилля над журналістами (звістно, тільки над тими, хто  не хвалить мєра):

Провластное СМИ Ирпеня пробило очередное дно: отборный мат и призывы к насилию над журналистами


А сайт як відчинявся у браузері так і відчиняється (12.05.2018 р. 13:00), але один раз швидше, інший раз повільніше. В будь-якому разі у власника, редактора не буде сміливості офіційно від свого імені (не анонімно) заявити про блокування (сайт працює (!) – ред.), бо ніхто не хоче пов’язувати себе з цим дешевим інформаційним смітником. 

Правда Ирпеня Фейк

Прочитано 1496 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+7 #1 Дема 07 13.05.2018 11:33
Плешко самый омерзительный депутат из всех в городском совете Ирпеня. Обычная выскочка и шестерка нашего мэра. Абсолютно безхребетное существо неспособное на свое мнение. Только мнение Карплюка имеет значение в его команде. И все. Все остальные смотрят ему в рот и готовы кушать крошки с его стола.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины