Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 17 января 2018 18:25

Міську раду Ірпеня ще раз обшукали. Сприяло шоу "депутатів-активістів"?

Автор
Фото зі сторінки Карплюка Фото зі сторінки Карплюка

Про новий обшук, 17 січня, в кабінетах міської ради Ірпеня, повідомив особисто мер Ірпеня В.Карплюк на своєї офіційній сторінці у Фейсбук. Нагадаємо, що Володимир Карплюк знаходиться у відпустці, звідки постійно коментує дії прокуратури.


Мер повідомляє, що вилучають документи, які, нибито, є в загальному доступі. Згодом стало відомо, що ця виїмка документів пов'язана з незаконною забудовою заплави річки Ірпінь. Можемо припустити, що мається на увазі саме ЖК «Єсєнін», від будівельної фірми «Орлан-Інвест Груп».

Як полюбляє особисто мер, та його команда бездоказово обвинувачувати в своїх невдачах всіх, а в даному випадку Прокурора Київської області Чібісова.
Доречи, 20 грудня було засідання кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, а вже 17 січня комісія закрила дисциплінарне провадження у зв’язку з відсутністю складу проступку. Прокурор Чібісов довів, що саме Карлюк затягує слідство.

Нагадаємо, що депутати мерської партії «Нові обличчя» 16 січня влаштували чергове шоу у прокуратурі: назвали себе активістами та прикували себе кайданами до турнікету. Нагадаємо, що депутати мерської партії «Нові обличчя» 16 січня влаштували чергове шоу у прокуратурі: назвали себе активістами та прикували себе кайданами до турнікету.

Прочитано 929 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины