Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 16 января 2018 23:57

Депутати Карплюка назвали себе активістами та замість танців влаштували інше шоу в прокуратурі

Автор ІА “Погляд”
Фото: Правда Ірпеня Фото: Правда Ірпеня

16 січня апологети ірпінського мера Володимира Карплюка влаштували чергове шоу в Київській обласній прокуратурі — “прикайданилися” до турнікету, який знаходиться на вході до будівлі.

 

“Прикайданене” тріо
Першим про цю розвагу в стінах правоохоронного органу повідомив сайт “Правда Ірпеня”, власником якого є наближений до Карплюка депутат Ірпінської міської ради, мерський радник Максим Плешко.

Саме ця особа, яку в ірпінській громаді охрестили Людиною-папахою, а також її колеги по депутатській фракції “Нові обличчя” радниця мера Анастасія Попсуй та Богдан Слюсаренко, прикувалися кайданками до турнікету.Сковані одним ланцюгом: чергове шоу апологетів Карплюка під обласною прокуратурою

На згаданому сайті їх називають переважно “активістами”, лише раз мимохіть згадується, що Попсуй є депутатом місцевої ради. Не зрозуміло, чому Плешко так “зашифрував” себе на власному сайті.

Сумнівний “активізм”
Чи то скромність, чи бажання бути ближче до пересічних громадян, чи, можливо, разом із Слюсаренком подумують достроково скласти свої депутатські повноваження?

Хоча, швидше, “активізм” просто підкріплюється певними згадками. Так, фігурує сумнівне волонтерство Попсуй та допомога родинам загиблих з когорти Небесної сотні, окутане серпанком афери. Участь Плешка у

Євромайдані, яка завершилася тим, що він став одним з ідеологів карплюкізму, банальним пристосуванцем.

Сковані одним ланцюгом: чергове шоу апологетів Карплюка під обласною прокуратурою

А Слюсаренко позиціонується як борець з вирубуванням заповідного Біличанського лісу. З інформаційних джерел відомо, що він — кум доньки колишнього коцюбинського селищного голови Вадима Садовського. За часів правління останнього й дерибанили землі лісогосподарського призначення.

Кримінальний спрут проти прокурора
“Прикуванти” вимагали прибрати згадану загорожу, забезпечити відкритий доступ до прокуратури кожному громадянину, невідкладно розпочати розслідування резонансних справ-“висяків”, зупинити тиск на місцеве самоврядування. Якщо ні, то пообіцяли домогтися звільнення прокурора Київської області Дмитра Чібісова.

На прибирання турнікетних ґрат у прокурора, який, за словами Попсуй, “ховається від людей за кліткою”, є лише тиждень на роздуми, інакше “активісти” обіцяють більш потужні акції протесту.

Окрім уже згаданої клітки, Плешко сказав, що Чібісов повинен припинити тиск на органи місцевого самоврядування.

Зате Слюсаренко був більш красномовним. Він наголосив, що обласний прокурор “особисто саботує десятки кримінальних проваджень, прикриває злочинців та є частиною кримінального спруту, за яким стоять незаконні забудовники та аферисти”.

Слюсаренко звинуватив Чібісова, що той відстоює інтереси бізнес-груп та виконує політичні замовлення, спрямовані на розвиток хабарництва у системі прокуратури.

На утриманні господаря
Як не рядилися під “активістів” ірпінські функціонери для київських телеканалів “Інтер” та “112”, які випадково (?) опинилися під стінами прокуратури, але в Ірпені вони добре відомі.

“Прикайданене” тріо не вперше бере участь у шоу, покликаних захищати своїх господаря та поплічників від справедливого правосуддя. Вони готові на все, аби залишитися на утриманні Карплюка, адже ті ж декларації про доходи Плешка та Попсуй фактично порожні.

Ці особи дуже символічно одягли на себе кайданки, бо є надія, що і їм доведеться відповідати перед законом. Усі вони сковані одним ланцюгом зі своїм лідером Карплюком — кругової поруки, ухвалення завідомо незаконних рішень на сесіях, скоєння службових злочинів.

----

Від Порталу Ірпеня: нагадаємо, що останній раз, депутати та працівники міськ. ради танцювали під прокуратурою заради шефа.

Дополнительная информация

Прочитано 1262 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+3 #1 Плешко-актвист 17.01.2018 22:49
Какой с Посуй и Плешко активист? Попсуй украла миллионы гривен которые были выделены на "Небесную сотню". Плешко это верный пес Карплюка. Человек папаха. Легенда. Он смог арендовать здание в центре города за 1 грн. Красавчик. Активист мать его за ногу.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины