Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 14 января 2018 01:29

Увага пропаганда: в Ірпені пройде флеш-моб: кава зі Шевченко чи злочинцями?

Автор О. Попов

Увага: для чергової агітації за місцевих корупціонерів Ірпеня використовують флеш-моб та "фейкові" коментарі людей. 

Звичайне відео-звернення у фейсбуці з пропозицією забути про свари та поговорити про проблеми міста обернулось в черговий піар та халепу для влади та їх підлабузників. Які навіть стали підробляти коментарі мешканців Ірпеня заради реклами. Бо всім відомо, що всі заходи в місті повинні проходити під патронатом влади, або ніяк!

Добра ідея, була перекручена піар-машиною для агітації, коли в цей, не політичний проект, додались всі підлабузники діючої влади:

Максим Плешко: Одіозний депутат, який постійно каже, що всі брешуть, крім Карплюка, працює «диригентом» на мітингах, та публікує брехливі новини та агітацію на своєму сайті Правда Ірпеня.

Плешко дирижор

Мер Ірпеня зі своєю командою влаштував цирк під ГПУ та як Щербина знову кидався на людей. Повне відео істерики.

Діана Бондар: яка разом з другими членами КРІР (вони також підтримали ініціативу) кидалась на журналістів та громадських діячів, влаштовувала акцію тиску на опозиційні змі, які заважали красти землі міста та проводили журналістські розслідування. За це, як пишуть свідки, отримала квартиру, та має посвідчення учасника бойових дій.

Диана Бондарь

Антон Головенко, відомій в м.Малин як злочинець, рекетир та бандит, має декілька судимостей, завдяки підтримки Христюка вільно кидається на людей в Ірпені, навіть в будівлі міської раді, якщо хтось виказує іншу думку.

Антон Головенко преступник из малина

Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

 

М.Ковальчук, керівник ГФ «Муніципальна варта», спочатку позиціонував себе як громадський еколог, звертав увагу, що із-за дій місцевої влади гинуть дерева, але одразу про це забув, коли став отримувати гроші від влади міста. Зачистив Громадську раду від «незручних» активістів. Тепер пропонує пити з ним каву та спілкуватись про проблеми міста. При Ковальчуке Муніципальна варта стала закривати очі на правопорушенняя забудовників та не пускати в міську раду активістів.  Муниципальная варта «крышует» мажоров-застройщиков

Николай Ковальчук

Активісти повернули відеокамеру яку подарували "громадському экологу" Ковальчуку

Для агітації цієї події вдались до таких дій як монтаж коментарів інших мешканців міста, які нібито підтримають цю ініціативу. Наприклад переробили пост Ю.Шиховцової, яка критично віднеслась до цієї події, в пост, де вона, нібито, закликає відвідати цю подію, далі працівники міської ради розповсюдили цю підробку по групам Ірпеня. А адміністратор події, «з кавою» навіть глузує з дівчини, хоч всі знають про підробку.

Кофе в Ирпене

 

Алеся Олейник

Це Олійник Олеся Дмитрівна яка працює в КП "Муніципальна варта", де М.Ковальчук займає посаду керівника, збіг? Це вона особисто поширює фейковий коментар по всім групам  Фейсбука, тому долучайтесь до флешмобу, якщо, у вас дійcно немає самоповаги і ви підтримуєте такі методи пропаганди. 

Це тільки частина тих, з ким вам прийдеться пити каву. Пам’ятайте, що за іншу точку зору, будь хто з цих людей може на вас накинутись, як це було сотні разів в місті Ірпінь.

Немає сумнівів, що після «Кави» буде чергова новина на провласному сайті для вихваляння Карплюка та приниження інакодумців.


На цю тему вже з'явились фотожаби в Ірпені. Фото зі сторінки блогера Дмитра Онищенко

cafa zlochinets

 

Прочитано 2265 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+2 #1 1111 15.01.2018 15:21
Среди этой своры пока не судим Максим Плешко. И то временно. Пока налоговая не взялась за его кафе где он платит аренду 1 грн в месяц. Это уже называется неуплата налогов. За какие такие заслуги Карплюк отдал ему городское майно в центре города за 1 грн в месяц? Он что инвалид войны? Воевал где то? Ранен был?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины