Menu

Батьки не зобов'язані здавати гроші в школу

Батьки не зобов'язані здавати гроші в школу

В Україні ухвалили закон "Про освіту", згідно з яким більшість міських рад почали приймати рішення, згідно з якими почали скасовувати всі платні послуги у школах.

Зокрема в столиці, Київська міськдержадміністрація зобов’язала школи міста публікувати на своїх сайтах звіти про фінансування і заборонила збирати гроші до фонду класу.

Про це йде мова в наказі №930 від 3 жовтня 2017 директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олени Фіданян.

«Категорично забороняється збір готівкових коштів учасниками освітнього процесу та працівниками навчальних закладів Києва на території навчальних закладів», – наголошується в документі.

Чи можна очікувати такого ж рішення від ірпінського міського голови і депутатів?

 

Як повідомляє "Портал Коцюбинського", Вчора, 10 жовтня, Коцюбинською селищною радою було подано в суд позов про визнання незаконними і скасування рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради «Про встановлення розмірів місячної батьківської плати з надання платних освітніх послуг закладами освіти», а також рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 26.09.2017 р. № 213 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області від 28.02.2017 р» та повернення батькам неправомірно стягнутих з них коштів.

Ірпінський міськвиконком вирішив з цього навчального року застосувати замість існуючого законодавчого терміну «групи продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів» «ірпінську» новелу - термін «курси позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять при загальноосвітніх навчальних закладах» на платній основі. Діти, батьки яких невзмозі оплачувати "такі курси" (звертаю увагу не харчування, а освітні послуги) автоматично лишились без нагляду, напевно очільник міста

Володимир Карплюк таким чином вирішив спонукати дітей більше дихати свіжим повітря в парках Ірпеня, і щоб електричками туди частіше їздили діти з Коцюбинського, Ворзеля та Гостомеля, освітні заклади яких підпорядковуються саме Ірпеню. Ось така ціна парків і бруківки в Ірпені.

Ольга Матюшина звертається до мешканців Ворзеля та Гостомеля, спонукайте мерів та депутаів ваших рад увійти третьою стороною по справі.

Також висловлює окрему подяку Ірині Маслюк, яка перша підняла дане питання і після написання позову юридичним відділом сплатила судовий збір, оскільки рахунки селищної ради заблоковані.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины