Logo
Версия для печати

Відео: Карплюк знову ошукав електорат - обіцяв жити в наметі місяць, але не просидів і дня

Відео: Карплюк знову ошукав електорат - обіцяв жити в наметі місяць, але не просидів і дня

Не встиг Володимир Карплюк як слід обжитися в наметі, під стінами обласної прокуратури, як в той же день згорнув свою акцію.

Він пояснив це тим, що досяг своєї мети — нарешті правоохоронці цієї установи "вперше за два роки" його допитали, а саме головне що щось пішло не за сценаієм піар-технолога Петра Щербини

Тому Карплюк прийняв рішення про тимчасове призупинення акції "громадянського протесту". Але обіцяє: якщо прокуратура і надалі буде бездіяльна, то він з командою повернеться. Замість обіцяних 30 днів, намети простояли до обіду. P71003 104918

P71003 093303

Також міський голова подякував своїм прихильникам, близько 50 осіб, які були готові жити з ним під прокуратурою і "мужньо терпіти всі негаразди" разом із своїм лідером. Але тим часом він показав реальну кількість своїх шанувальників, які отримають максимальну вигоду від перебування його на посаді міського голови. Ніхто з пересічних громадян не готовий підтримувати людину у якого в багажі знаходиться 12 кримінальних справ, два єпізода з яких відноситься до особливо тяжких.

P71003 095547

"Журналістька варта" зазначає, що жити в наметах ні хто не збирався... кожен хто пройшов "Помаранчеву революцію" або "Революцію гідності" посміявся б з встановлених на бетоні наметів, без піддонів або пінопласту.

Последнее изменениеВторник, 03 октября 2017 23:55

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов