Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 03 октября 2017 23:34

Відео: Карплюк знову ошукав електорат - обіцяв жити в наметі місяць, але не просидів і дня

Автор

Не встиг Володимир Карплюк як слід обжитися в наметі, під стінами обласної прокуратури, як в той же день згорнув свою акцію.

Він пояснив це тим, що досяг своєї мети — нарешті правоохоронці цієї установи "вперше за два роки" його допитали, а саме головне що щось пішло не за сценаієм піар-технолога Петра Щербини

Тому Карплюк прийняв рішення про тимчасове призупинення акції "громадянського протесту". Але обіцяє: якщо прокуратура і надалі буде бездіяльна, то він з командою повернеться. Замість обіцяних 30 днів, намети простояли до обіду. P71003 104918

P71003 093303

Також міський голова подякував своїм прихильникам, близько 50 осіб, які були готові жити з ним під прокуратурою і "мужньо терпіти всі негаразди" разом із своїм лідером. Але тим часом він показав реальну кількість своїх шанувальників, які отримають максимальну вигоду від перебування його на посаді міського голови. Ніхто з пересічних громадян не готовий підтримувати людину у якого в багажі знаходиться 12 кримінальних справ, два єпізода з яких відноситься до особливо тяжких.

P71003 095547

"Журналістька варта" зазначає, що жити в наметах ні хто не збирався... кожен хто пройшов "Помаранчеву революцію" або "Революцію гідності" посміявся б з встановлених на бетоні наметів, без піддонів або пінопласту.

Прочитано 1553 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины