Menu

Карплюк хоче залишити посаду міського голови та жити в наметі під прокуратурою?

Карплюк хоче залишити посаду міського голови та жити в наметі під прокуратурою? Карплюк хоче залишити посаду міського голови та жити в наметі під прокуратурою?

На своїй офіційній сторінці в Фейсбук мер Ірпеня, Володимир Карплюк, опублікував не однозначне повідомлення, де каже, що хоче на 1 місяць призупинити свою діяльність, як міський голова Ірпеня, щоб жити практично на вулиці, як інші безпритульні, але в наметі під обласною прокуратурою.

Відразу після свят, у понеділок, Володимир Карплюк приголомшив інтернет своїм зверненням. За словами мера він буде місяць цілодобово жити в наметі під Прокуратурою Київської області, що б у прокурорів була можливість провести всі необхідні допити. А якщо на протязі місяця у прокуратури не вийде довести провину мера, то, чомусь, прокурор Київської області повинен подати у відставку... вот такий план.

 

 

Але не можемо не помітити, що раніше Володир Андрійович повідомляв, то його сторінку на ФБ зламали і, можливо, це витівки хакерів? Хоча майже члени команди Карплюка вже зробили репости цього жалісливого поста.

Карплюк будет жить по ГПУ

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины