Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 27 сентября 2017 01:31

Голова Громадської ради М.Ковальчук знехтувал своїми обов’язками та пішов на масовку на підритримку Карплюка в суді

Автор
Микола Ковальчук, глава Громадської ради Ірпеня Микола Ковальчук, глава Громадської ради Ірпеня

Навіть важливе для міста питання Генплану Ірпеня відходить на другий план, коли треба підтримати мера, ось така незалежність громадської ради від В.Карплюка.

Засідання Громадської ради, яке мало відбутися 26 вересня  і на якому мало розглядатися питання щодо процедури внесення пропозицій та прийняття нового генерального плану міста, перенесене на наступний тиждень. 

Громадські активісти Ірпеня з нетерпінням  чекали зазначеного засідання, адже процедура внесення пропозицій до Генерального плану може  бути використана для збереження небагатьох зелених зон , які залишилися в  місті . В свою чергу мешканці приватного сектору,  можуть скористатися  нагодою, щоб закріпити за своїми кварталами зону садибної забудови та недопустити наступу на них багатоповерхівок , що вже має місце в багатьох районах міста.   Так саме великі надії на прийняття генерального плану покладають захисники  культурно-історичної спадщини, адже відкривається перспективи внесення пропозицій щодо надання статусу культурноісторичного призначення земельним ділянкам пов»язаним з історією міста життям видатних історичних постатей.  

Втім,  напередодні засідання члени громадської ради отримали смс повідомлення, наступного змісту: «засідання громадської ради переносится на наступний тиждень. Дякую за порозуміння» . Член Громадської ради Євген Мельничук, вважає, що перенесення засідання пов»язане з  тим, що голова громадської ради Микола Ковальчук поїхав на судове засідання де мали обрати запобіжний захід міському голові В. Карплюку , якому два тиждні тому висунули підозру  звинувативши у порушенні техніки безпеки на будівництві, що призвело до смерті робітника .  На думку Є. Мельничука, такий вчинок голови громадської ради показав, що він громадські інтереси ставить нижче інтересів окремої людини , зокрема міського голови. Це свідчить , що він і очолювана ним  громадська рада є повністю кишеньковою структурою мера.


Спеціально від редакціі "Портала Ірпеня" музикальна пауза! А на, що ви готові для свого куміра? 

 

Прочитано 1012 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+1 #1 slaventi777 01.10.2017 07:01
свистович мирослава я вас просто не розумію ви були мером ірпеня чому ви на превеликий жаль ні чого не зробили? У вас в команді яку ви створили нічим не відрізнялися від потпередників скаржинський , бондар та інші , ви геть ні чого не зробили для людей бо робили ви тільки для себе а могли щось зробити і для простого народу,. Є багато прикладів один я вам так скажу ваш заступник купивши квартиру перероблює її на стоматологію або якусь парихмахерську чи інше в обхід людей які повинні надати дозвіл а саме сусиді по квартирам , а ви разом із своїм заступником все зробили тайком і тепер ви ще намагаєтесь щось говорити. прийшов карплюк на посаду мера і всі поливають на його бруд я його не захищаю али чому він за свій короткий термін скільки зробив що якщо взяти всіх мерів до нього жоден не зробив тому напрошується такий висновок: що всі мери до карплюк крали не тисячі а мільйони ,тому хочу сказати не треба поливати брудом на карплюк спочатку подивиться на себе і що залиши після себе,!
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины