Menu

Чому ІМР закриває очі коли депутат Ольга Олійнич дає дозвіл рубати державний ліс?

Чому ІМР закриває очі коли депутат Ольга Олійнич дає дозвіл рубати державний ліс?

Віктор Лєснік , колишній співробітник підприємства «Держлісопроект», автор державної бази лісів України викликав поліцію з метою зупинити чергову незаконну вирубку лісу по вул. 1-го травня, 12а.

Він пояснив поліції, яка прибула на місце події, що ліси в місті Ірпінь відносяться до категорії лісів у місті - це високо режимні ліси першої групи, які ніколи не підлягали вирубці.

Їх знищення є абсолютно незаконним і тягнуть за собою адміністративну і кримінальну відповідальність. Він також повідомив, що на днях він матиме зустріч з Міністром екології, який обіцяв створити комісію по вивченню ситуації із вирубкою лісів в Ірпені. 

 

В Лєснік вважає, що за безпрєдел із знищенням лісів, який твориться в місті в першу чергу має відповідати начапльник КП «Ірпіньзеленбуд» Олійнич Ольга Романівна та колишній міський голова . В. Скаржинський, який разом з колишнім директором ДП «Держлісопроект» провернути аферу по зміні цільового призначення земель лісового фонду (1500 га в межах міста Ірпінь ). А в теперішній час повинен відповідати і мер Ірпеня В. Карплюк, так як тільки під час його головування підписується та знищується державний ліс

Нагадаємо, що у червні 2002 р. такі ж рішення були прийняті У Ворзелі та Бучі і на сьогоднішній день рішення По Бучі визнано незаконним та скасовано Верховним судом України. В той час як розгляд справи по Ірпеню необґрунтовано затягується.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины