Menu

Відео: Луценко з-за злочинності назвав Ірпінь місцевим Chicago

Відео: Луценко з-за злочинності назвав Ірпінь місцевим Chicago

Луценко зазначив, що в місті необгрунтовано були закриті сотні производств.

Про це він сказав під час наради в Житомирі.

"Ви в Ірпені часто буваєте? У поліцію заходите? І сотні закритих виробництв не бачите? Я не розумію, як на це можна дивитися спокійно. Сотні закритих виробництв з абсурдними підставами. 

Якщо все буде робити Генпрокуратура, то на холеру тоді місцеві прокуратури, поясніть мені? Ірпінь – точка місцевого Чикаго. Ви це знаєте? Вже усі українські ЗМІ пишуть про те, що це поєднання криміналітету з правлячими хабарниками. Всі про це знають. Ви не бачите сотні закритих виробництв? Я подивлюся, що буде на КДКП (Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, - ред.)", - сказав він, звертаючись до керівництва Києво-Святошинської прокуратури.


Напомним, что в Ирпене все незаконные стройки сопровождают банд-формирования т.н. титушек, в народе прозванных "карательные отряды Карплюка", которые могут спокойно нападать на активистов и журналистов без каких либо последствий для себя.

Портал Ирпеня уже писал, что для запугивания неугодных власть даже нанимает судимых лиц с других городов, например Головенко Антон, который может напасть на человека прямо на заседании городского совета. А его "коллеги" пытаются давить на свободные СМИ и заставить журналистов не писать про "схемы" и "деребан" земли Приирпенья. Статья по теме:  Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

Golovenko tituhan2

За все время МЭР не один из нападающих не был задержан и даже не было осуждения о стороны власти. Т.к. власть либо сама нанимает криминал или же называет титушек "журналистами" (Пульсар Приирпенья" 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины