Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 21 июня 2017 13:09

В.Карплюка визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення

Автор Наталія Корчак

Мера Ірпіня, керівника партії «Нові обличчя» Володимира Карплюка визнано винним внаслідок відсутності у звіті партії про майно, доходи, втрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року висновків незалежного зовнішнього фінансового аудиту.

Ці висновки є обов’язковими для тих політичних сил, які приймали участь у виборах (Закон «Про політичні партії в Україні» передбачає подання таких висновків як партіями, що отримують державне фінансування, так і партіями, які приймали участь у президентських виборах, виборах до ВРУ, чергових чи позачергових місцевих виборах (частина 3 ст.17)).

«Нові обличчя» була суб’єктом виборчого процесу на позачергових виборах депутатів Коцюбинської селищної ради Київської області, які відбулись у липні 2016 року. Від партії було обрано 10 депутатів. Таким чином відповідний висновок незалежного фінансового аудиту цієї політичої сили, в рамках чинного законодавства (ст.17 ЗУ « Про політичні партії в Україні»), мав би бути невід’ємною частиною звіту партії, який був наданий НАЗК.

Постановою Печерського райсуду Карплюка визнано винним у вчиненні адмінправопорушення за ст.212-21 КУпАП та накладено штраф у 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (5100 грн).
Також згодна з тим, що розмір штрафів за статтями 212-15 та 212-21 КУпАП слід збільшувати.

Дополнительная информация

Прочитано 2597 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+6 #1 Что это значит? 21.06.2017 15:05
Это означает что вся политика партии "Новые лица" это популизм и непрофессионализм. Даже юристов нормальных в партии нет. Что там говорить если за связи с общественностью и правоохранительными органами у Карплюка отвечает Петя Щербина. Петя Щербина это сектант и адепт церкви Посольства Божьего под патронатом Сандея Аделаджи. Петя Щербина замешан в воровстве земли и бюджетных денег в команде Леонида Черновецкого. Где сейчас Черновецкий? В Грузии, живет и здравствует. Так и Вова Карплюк будет жить в Варшаве. Ирпень ему не нужен. Это ФАКТ
Цитировать
+2 #2 Правда 23.06.2017 06:27
Максим Корнієнко – тітушка з Білої Церкви який напав на Голову ТВК в Коцюбинському працює на Антона Мирончука. Антон Миронучук це підставна особа Володимира Карплюка який мріє про зміну меж міста та приєднання до Коцюбинського. Всьому Ірпеню є реальна загроза від злочинного угропування нашого міського голови.
Цитировать
+2 #3 Папик 23.06.2017 21:27
Карплюк бестолочь. Просрал суд. Зажал денег как всегда.))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины