Menu

Мер Ірпеня спростував повідомлення про відставку

  • Автор  УНН
Мер Ірпеня спростував повідомлення про відставку

Мер Ірпеня Володимир Карплюк спростував повідомлення про свою відставку. Цю інформацію він підтвердив УНН. На питання УНН, чи відповідає дійсності інформація про відставку, В.Карплюк зазначив, що “ні”.


Зазначимо, що раніше ЗМІ було розіслано інформацію нібито з особистої пошти мера Ірпеня про те, що він йде у відставку.
“Шановні друзі! Хочу повідомити Вас про своє рішення скласти повноваження міського голови Ірпеня згідно Статті 79 закону “Про місцеве самоврядування” за власним бажанням... Я разом зі своєю командою доклали максимум зусиль для відновлення нашого рідного курортного міста. Проте так склалися обставини. Сподіваюсь, що ірпінці мене зрозуміють та оцінять нашу командну роботу в позитивному ключі,” — йшлося в тексті листа.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины