Menu

Володимир Карплюк склав повноваження міського голови Ірпеня?

  • Автор  Моя Київщина
Володимир Карплюк склав повноваження міського голови Ірпеня?

Сьогодні, 7 червня, міський голова Ірпеня Володимир Карплюк оголосив про складання своїх повноважень Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".  

 "Хочу повідомити Вас про своє рішення скласти повноваження міського голови Ірпеня згідно Статті 79 закону "Про місцеве самоврядування" за власним бажанням", - повідомив Володимир Карплюк.

"Я разом зі своєю командою доклали максимум зусиль для відновлення нашого рідного курортного міста", - зазначив Володимир Карплюк.

"Було реконструйовано центральну частину міста, відремонтовано більш ніж на 75% вулиць, побудовано 4 нових парки та 3 сквери, почато будівництво нових дитсадків та шкіл, проведено капітальний ремонт дитячої міської поліклініки, амбулаторії , створення першого центру надання адміністративних послуг на Київщині та багато іншої важливої, як кисень для нормального функціонування міста роботи", - розповів Карплюк.

Нагадаємо, що сьогодні, 7 червня, у приміщенні Ірпінської міської ради працівники прокуратури проводили обшуки.

"Проте так склалися обставини. Сподіваюсь, що ірпінці мене зрозуміють та оцінять нашу командну роботу в позитивному ключі. Дякую, що підтримували і підтримуєте", - повідомив Володимир Карплюк.

Портал Ірпеня не може перевірити цю інформацію т.к. на офіційної сторінкі мєра або сайті немає про це ніякої інформації. Чекаємо на підтвердження або спростування.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины