23 травня відбудеться засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради

Оцените материал
(0 голосов)

23 травня о 09:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання:

про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради, про зміни в складі комісії з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради, про затвердження калькуляції на послугу з транспортування стоків для УЖКГ «Біличі» у відповідності до рівня економічно обґрунтованих витрат тощо.

Також на розгляд винесено питання про внесення змін в штатний розпис закладів управління освіти і науки та про внесення змін в рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 23.11.2015 р. № 242 «Про затвердження нового складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано майже двадцять питань, серед них – питання містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Контроль благоустрою міста» та «Ірпіньжитлоінвестбуд», служби у справах дітей.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

23.05.2017 для оприлюднення 1 Страница 1
23.05.2017 для оприлюднення 1 Страница 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 1985 раз

You must also like

    • 03 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 12 декабря, 12
    • 10 декабря, 12
    • 10 октября, 10