Карплюк коррупционер Карплюк коррупционер

Карплюк та Федорук засвітилися на ТБ як топові корупціонери України нарівні з Насіровим, нардепами, суддями, бриліантовими прокурорами

У програмі «Секретні матеріали» про те як корумповані чиновники уникають слідств, нарівні з такими відомими особами як Насиров (Глава НФС), Мельник (Ректор податкової академії), депутатом Мосейчуком, суддею Чаусом, діамантовими прокурорами в один ряд стали Федорук і Карплюк. Всіх з об'єднало одне - нанесення державі істотної шкоди і те, що всі вони все ще на волі. Відео новини. 

 

У програмі «Секретні матеріали» Федорука та Карплюка згадують як скандальних кумів-мерів, як фігурантів множинних корупційних скандалів і незаконної забудови Ірпеня і приватизації майже 900 ГА лісу. Згадали Карплюку та Федоруку і обшуки і те, що вони до сих пір на роботі. А прокурори, які вели справи цих мерів, випадково, отримали класні квартири, а чиновник, який займався розслідування корупції мераКарплюка, незабаром сам став топовим особою партії «Нові обличчя» (скоріш за все мається на увазі Д.Хрістюк)

Дивиться повне відео. Про Карплюка з  9.40 мінути. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2300 раз