Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 10 марта 2017 17:41

«Депутатський запит від Громадської Ради» - новація секретаря міської ради Денисенка для знищення політичних опонентів

Автор

НА одній з найкоротших позачергових сесій міської ради 10 березня 2017 року мали місце всі можливі порушення регламенту і закону в частині підготовки та проведень сесій. Депутати як завжди отримали порядок сесії за день до її проведення, хоча оголошення про її проведення з’явилося, ще 27 лютого.

Проекти рішень були лише з деяких питань, не було навіть проекту рішення з основного питання з приводу якого збиралася позачергова сесія щодо подолання вето на забудову заплави річки Ірпінь. Частина питань не пройшла розгляд у профільних комісіях, а пропозиції голів профільних комісій, проте зняття таких питань з розгляду, навіть не ставилися на голосування головуючим секретарем ради Ю. Денисенком. Зате несподівано, з ініціативи того ж Ю. Денисенка на сесії стали розглядати питання, яке не було внесене до порядку денного і секретар ради навіть поставив на голосування проект рішення по ньому. Одним словом такого бедламу треба пошукати. Але в цій статті хочу розповісти про ексцес, який трапився на сесії, і який, завдяки виваженості та здоровому глузду більшості депутатів, все таки не набув свого подальшого розвитку.

Головенко Ирпень, чтение по бумажке

 

 

Отож все по порядку:

В Ірпінській міській раді є традиція, що на початку сесії розглядаються депутатські запити. Згідно закону, депутатський запит – це своєрідне звернення щодо того чи іншого питання чи проблеми, підготовлене одним з депутатів, яке має підтримати більшість від складу міської ради шляхом голосування. Отож, після того, коли один з депутатів закінчив оголошувати текст свого запиту, секретар міської ради (після перешіптування заступником міського голови Д.Христюком) вирішив надати слово члену Громадської Ради Антону Головенку, який нещодавно відмітився тим, що прямо на сцені під час Громадської Ради побив голову ГО «Територіальна громада м. Ірпінь» Євгена Мельничука. Це чимало подивувало депутатів, адже Антон Головенко не є депутатом, і ніяких інших питань з яким він міг би виступити на сесії, до порядку денного внесено не було. Тож, по залу, як серед депутатів, так і серед інших присутніх, прокотився гул, чи то здивування чи то незадоволення з приводу того, що секретар ради так довільно обходиться з регламентом. Втім А. Головенко, все-таки, вийшов на сцену, і як виявилося, з метою оголосити «Депутатський запит від Громадської Ради», чим добряче повеселив присутніх. Адже депутатський запит він тому і депутатський, що оголошується депутатами, а «депутатський запит від Громадської Ради» це, очевидно, такий собі новий винахід ірпінської псевдо еліти для того, щоб прибирати з громадського поля тих, людей, які заважають їм займатися дерибаном землі та знищенням зелених зон. У всякому випадку, такий висновок напрошується із тексту так званого «депутатського запиту від Громадської ради» в якому депутатам запропонували прийняти рішення з двох основних позицій : 1) звернутися з клопотанням до суду, щоб направити голову ГО «Територіальна громада м. Ірпінь» Мельничука на комплексне психіатричне обстеження, 2) Звернутися до національної поліції України та до Муніципальної варти Ірпеня, щоб не допускали Є. Мельничука на сесії та засідання виконавчого комітету.

29.sessiya3

 

29.sessiya

Звісно, ми можемо не дивуватися Антону Головенку, який озвучив зазначене «Депутатське звернення від Громадської Ради». Що візьмеш з людини інтелектуальний рівень якої формувався в кримінальному середовищі? Але як таке міг пропустити «великий» юрист Юрій Денисенко, не вкладається в голові жодної здравомислячої людини. І саме головне, що вся ця ГАНЬБА (клопотання до суду, національної поліції, та муніципальної варти) мала бути підписана ім’ям міського голови голови Володими Карплюка. Думаю, що останньому пощастило, що депутати, як здравомислячі люди не проголосували за це рішення, а отже йому не доведеться підписувати всю цю ганьбу, яка не вкладається ні в рамки чинного законодавства ні в межі здорового глузду , не кажучи вже, про норми етики і демократії та прав людини.

Секретарю міської ради Ю.Денисенку так хотілося протягнути це свавільне рішення, що він навіть, в порушення регламенту, двічі поставив його на голосування. Ніяк не міг повірити, що депутати, які зазвичай із монотонністю зомбі одностайно піднімають руки, за все, що їм пропонують, проголосували проти. 

Оцінюючи сьогоднішню сесію хочу сказати наступне, є люди «безпредєльщики», є ті, які попри все мають межі, за які вони не можуть дозволити собі переступити. Зважаючи, що депутати не підтримали рішення проти Є. Мельничука, а потім проголосували проти забудови заплави і не підтримали іще ряд «мутних» рішень, які судячи з виступу голови бюджетної комісії не розглядалися на комісії, стає очевидним, що влада в особі секретаря міської ради Ю. Денисенка та міського голови В. Карплюка зайшли так далеко в своєму «безпределі», що більшість депутатів, не готові далі слідувати за ними..

Прочитано 1735 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+5 #1 Ганнуся 10.03.2017 19:05
Декілька сесій тому В.Карплюк озвучив цю ідею щодо того,аби пускати Є.Мельничука на засідання із медичною довідкою. Ось і ркалізація ідеї. Там він(мер) ще якесь відео-компромат-досьє про активістів обіцяв показати
Цитировать
+4 #2 Tata 10.03.2017 19:47
Секретар ставить на голосування проект рішення, не зачитавши текст проекту рішення! За що голосувати?
Цитировать
+5 #3 Смешно 10.03.2017 19:51
Я читаю и улыбаюсь. Кто такую проститу х...ю написал? Это просто смешно уважаемые активисты и товарищи депутаты. Просто Женя Мельничук вам не нравится как человек. Но это личное ваше мнение и вам необходимо его оставлять при себе. Мельничук вполне адекватный парниша, который не боится говорить правду матушку. А насчет психушки и еще чего там вы загнули. Вы сами провертесь. Вон недавно активисты видели Диму Хоменко из Крира в военной форме. Это его уже что пристроили в воинскую часть служить? А ничего что он наркоман со стажем и привлекался по уголовным статьям? Вот его лучше проверьте. Как военком мог его пропихнуть? Вот это загадка. Антон Головенько наверное кантузию получил, иначе никак необьяснить его поведение. Мой совет. Скинтесь деньтгами и пошлите Головенько на отдых. Пусть развеется немного. Герой наш ненаглядный.
Цитировать
+4 #4 Tata 10.03.2017 19:52
Прізвища тих, хто підготував проект рішення - це депутати чи працівники виконкому? Чи пройшов проект погодження у юридичному відділі? Якщо юрист давав погодження - то невідповідність займаній посаді
Цитировать
+3 #5 Ганнуся 11.03.2017 05:35
Так це не активісти,а мер загнув. Ось депутати і підтримали. Цирк
Цитировать
+4 #6 Сочувствуючий 11.03.2017 06:16
Те що відбулось на позачерговій сесії під головуванням секретаря (пока) ради Денисенка Ю.О.- це маразм. чи міг виступати Головенко однозначно- ні, чи мав право головуючий дати слово з трибуни -ні. Чому це не оголосив якийсь депутат це вже до Денисенка, а тим більше приймати рішення і голосувати. В порядку дня відсутнє питапння, то чому так відбулось це вже прокуратура повина дати оцінку. Карплюку в таких випадках треба бути на сесії і самому розлювати ситуації, а не перекладати на клерка Денисенка. Юра слідуючий заход на сесії вон з пляжа буде тобі, як адвокату і безграмотному юристу.
Цитировать
+3 #7 Недієздатний депутат 11.03.2017 06:30
Денисенко плохой юрист. Кто ему сказал , что такое прокатит в суде? Придурок. Для обращения в суд о принудительном лечении необходимо предоставять заключение психиатров и только тогда может быть результат. Но и это закрытая информация. Никто ее не даст. Более того , на сегодняшний в Национальной полиции работает человек с самым крутым карьерным ростом за всю историю милиции (полиции) – бывший глава департамента по борьбе с наркотиками, подполковник, ни дня не служивший в армии, не говоря уже о работе в МВД, судимый за взятку Илья Кива , который ранее лечился в психиатрии. Вот такие пироги. А вы напали на активиста. Вы смеетесь с него, а он будет скоро управлять городом или областью. Очкарика Луценко помню при мне пинали на Майдане, а теперь Югик крутой чел. ))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины