Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 07 марта 2017 17:53

З питань медицини Ірпінь відвідає Князь Олександр Шаумбург-Ліппе

Автор

Німецька організація Інтерхелп, співпрацюючи із ірпінською Благодійною організацією «Фундація благодійних справ» у напрямку підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Ірпені, надасть допомогу Ірпінській міській лікарні.

Це має бути сучасна карета швидкої допомоги, обладнана усім необхідним якісним медичним обладнанням: переносний стілець, аварійний реєстратор даних, цифровий годинник у зоні пацієнта, пристрій ЕКГ з дефібрилятором; пристрій штучного дихання з модулeм кисню, ручний шприцевий насос для педіатрії та неонатології, електричний насос для всмоктування, носилки з ременями, вакуумний матрац з насосом, вогнегасник, кисневий балон, м'які носилки, фiксатори шиї, вакуумний комплект шин для рук і ніг, лом, комплект для передчасних пологів, пристрої для вимірювання артеріального тиску, ларингоскоп, ручний апарат для штучної вентиляції легенів (для дітей), великий аварійний рюкзак з необхiдним вмістом, пожежні каски, переноснi лампи та багато важливих матеріалів.

 

Передачу здійснить патрон Німецької організації Інтерхелп - Князь Олександр цу Шаумбург-Ліппе (Ernst August Alexander Christian Hubert), глава Будинку Шаумбург-Липпе. Його рід управляв суверенним однойменним князівством у складі Германської імперії до 1918 року.

 

Дополнительная информация

  • Дата початку: Пятница, 10 марта 2017
  • дата кінця: Пятница, 10 марта 2017
  • Організатор: Захід відбудеться 10 березня о 15-00 за адресою: м. Ірпінь, вул. Садова, 38.
  • Місце проведення: м. Ірпінь, вул. Садова, 38
  • Час початку: 15:00 - 19:00
  • Вхід: Вільний
Прочитано 2907 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины