Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

З питань медицини Ірпінь відвідає Князь Олександр Шаумбург-Ліппе

З питань медицини Ірпінь відвідає Князь Олександр Шаумбург-Ліппе

Німецька організація Інтерхелп, співпрацюючи із ірпінською Благодійною організацією «Фундація благодійних справ» у напрямку підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Ірпені, надасть допомогу Ірпінській міській лікарні.

Це має бути сучасна карета швидкої допомоги, обладнана усім необхідним якісним медичним обладнанням: переносний стілець, аварійний реєстратор даних, цифровий годинник у зоні пацієнта, пристрій ЕКГ з дефібрилятором; пристрій штучного дихання з модулeм кисню, ручний шприцевий насос для педіатрії та неонатології, електричний насос для всмоктування, носилки з ременями, вакуумний матрац з насосом, вогнегасник, кисневий балон, м'які носилки, фiксатори шиї, вакуумний комплект шин для рук і ніг, лом, комплект для передчасних пологів, пристрої для вимірювання артеріального тиску, ларингоскоп, ручний апарат для штучної вентиляції легенів (для дітей), великий аварійний рюкзак з необхiдним вмістом, пожежні каски, переноснi лампи та багато важливих матеріалів.

 

Передачу здійснить патрон Німецької організації Інтерхелп - Князь Олександр цу Шаумбург-Ліппе (Ernst August Alexander Christian Hubert), глава Будинку Шаумбург-Липпе. Його рід управляв суверенним однойменним князівством у складі Германської імперії до 1918 року.

 

Последнее изменениеВторник, 07 марта 2017 23:12

Дополнительная информация

  • Дата початку: Пятница, 10 марта 2017
  • дата кінця: Пятница, 10 марта 2017
  • Організатор: Захід відбудеться 10 березня о 15-00 за адресою: м. Ірпінь, вул. Садова, 38.
  • Місце проведення: м. Ірпінь, вул. Садова, 38
  • Час початку: 15:00 - 19:00
  • Вхід: Вільний

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины