Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 03 ноября 2016 16:00

Суспільний резонанс петиції по школі на вулиці Чехова: пропонується зібрати 600 підписів

Автор Зореслав Замойский

     Станом на 2 листопада громадськість Ірпеня зібрала 255 підписів в підтримку петиції про будівництво школи на вулиці Чехова,27.
Земельна ділянка в 1,5 гектара землі була передана в користування компанії-забудовнику «Білдгрупменеджмент», на минулому тижні там зрубали дерева. Хоча місцеві жителі перед цим неодноразово заявляли про необхідність збереження на розі вулиць Чехова та Суворова зелених насаджень. Сюжет про нещодавню вирубку лісу потрапив на центральні телеканали.

     Тепер лишається зібрати ще 45 підписів до необхідних 300. Збір підписів триває на єдиному  сайті місцевих петицій.
ГО «Територіальна громада Ірпеня»  враховуючи суспільну вагу та резонанс питання побудови нової школи звертається до громадськості з проханням дати максимум підтримки петиції побудови школу на Чехова. Є пропозиція продовжувати збирати підписи  і після того коли вона набере необхідні 300, тобто пропонується зібрати у два рази більше - 600 підписів. Це буде вагомим аргумент в діалозі громадськості з місцевою владою, для того щоби остання нарешті почала виконувати ті повноваження, для яких вона власне і обрана.
До слова, три місяці з ініціативи партії «Нові обличчя» йшов збір підписів  до Президента України з вимогами «припинити політичне переслідування мерів Бучі та Ірпеня». За весь цей час ця петиція набрала лише 254 підписи.

Щоб підтримати збір підписів на БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ НАТИСНІТЬ ТУТ    http://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/81

(Увага! Після того, як Ви зробили своє волевиявлення, будь ласка - перевірте результат голосування!)

 

Прочитано 5532 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины