Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 09 октября 2016 17:43

Міністр освіти спростовує слова Володимира Карплюка, що в Ірпені неможливо будувати нові школи

Автор
Міністр освіти Гриневич Міністр освіти Гриневич

Міністр освіти Лілія Гриневич в своєму коментарі виконавчому директору Фонду Джорджа Сороса в Україні Євгену Бистрицькому спростувала інформацію міського голови Ірпеня Володимира Карплюка, про те що міська влада не може самостійно почати будівництво шкіл.


Ось як про це написала в мережі Facebook громадський активіст Мирослава Свистович:
Мирослава Свистович
"Міністр освіти Гриневич підтвердила, що В. Карплюк - БРЕШЕ своїм виборцям!!!
Хочу зупинитися лише на одному факті який є занадто актуальним на сьогоднішній день для нашого міста - БУДІВНИЦТВО ШКІЛ!! Адже Брехня інколи стає такою невід"ємною частиною сутності деяких людей, що вони, втративши пильність, "чешуть" одні і ту ж саму блаж і бабусі з базару і спантиличеним батьками, яких заваджували купити квартиру в Ірпені "ШКОЛОЮ ПОРЯД" і людині, яка просто може набрати телефон компетентної людини ( наприклад того ж Мністра) і запитати....
Так ось!! Саме так сталося цього разу, коли Н. Попсуй стала повторювати всім відіму БРЕХНю В. Карплюка, що місцева влада, нібито НЕ МАЄ ПРАВА БУДУВАТИ ШКОЛИ. Уже під "ВРАЖЕННЯМИ" від "Ірпінського ДИВА" їдучи назад до Києва Є. Бистрицький набрав телефон Міністра освітити Гриневич, яка і спростувала твердження міського голови про те, що він не має права будувати школи.
Як відомо, останнім часом з ініціативи міської влади до Ірпеня почали запрошувати відомих політичних та громадських діячів. Метою організації таких візитів є отримання від них гарних оцінок та коментарів про «великий позитивний розвиток Ірпеня, який реалізує команда партії «Нові обличчя» і особисто мер Володимир Карплюк». Зокрема, з такими поїздками в місті вже побували Юлія Тимошенко та Левко Лук’яненко.
Днями стало відомо, що депутат міської ради від партії «Нові обличчя» Анастасія Попсуй запрошувала на зустріч й директора Фонду Сороса Євгена Бистріцького. Він за результатами зустрічі не став давати позитивних оцінок владі міста.
Також, як відомо раніше зустрічаючись з містянами Володимир Карплюк робив акцент на тому, що міськвиконком не в змозі самостійно здійснювати будівництво шкіл в регіоні і переадресовував вирішення питання до Міносвіти."

 

Дополнительная информация

Прочитано 1701 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины