Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 07 октября 2016 17:49

У Бучі забудовники не сплачують пайову участь до бюджету

Автор Зореслав Замойський

У мережі Інтернет з’явився звіт про виконання бюджету міста Буча за перше півріччя 2016 року. Це вже встигло викликати жваву дискусія серед громадськості щодо раціонального наповнення та використання коштів міської скарбнички.


Зокрема, профіцит кошторису склав 16 млн. грн., замість запланованих 42 млн. грн. назбирали 58 млн. грн.
Але це кошти малого та середнього бізнесу. Із забудовників планували отримати 19,9 млн. грн., а отримали тільки 3,9 млн. грн. Тут доцільно нагадати, що на минулій сесії БМР 6 жовтня було проголосовано зменшення пайової участі ТОВ «Сарафан» (яке пов’язують із бізнесом чинного мера Анатолія Федорука). Проти цього рішення дала голоси фракція ВО «Свобода», а депутати фракції Партії захисників Вітчизни від голосування утрималися.
Якщо уважно поглянути на цифри, то стає зрозуміло: 16 млн. грн. «зекономили» саме забудовникам. Ось і доказ, в інтересах кого формують та виконують бюджет Бучі.

Джерело: «Бучанский гражданин».

Прочитано 1648 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+1 #1 Опер 08.10.2016 22:55
Ее в Ирпене тоже не платят. Людям пофиг. Карплюк построил пару дорог и парков а садиков нет и не будет. В Ирпене и Буче власть имеет клан застройщиков. Поэтому люди никогда не получат всех благ по Закону ибо тут орудует земельная мафия. Хотят - платят. Хотят - не платят.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины