Logo
Версия для печати
Понедельник, 04 июля 2016 17:29

Виборів в Коцюбинському 17 липня може не бути?

Автор

Як повідомили представники сторін процесу, 4 липня Верховний Суд України залишив в силі постанову Вищого Адміністративного Суду України про визнання такою, що не відповідає чинному законодавству Рішення Верховної Ради України від 14 квітня 2016 року про розпуск Коцюбинської селищної ради.

Як відомо, зараз в Коцюбинському триває виборча кампанія. Вибори призначено на 17 липня, зареєстровані кандидати та сформовані дільничі виборчі комісії. Зупинити виборчий процес може тільки скасування постанови Центральної Виборчої Комісії про призначення виборів в Коцюбинському.

«Портал Ірпеня» буде інформувати про подальший перебіг подій в селищі, де починаючи з листопада минулого року триває криза влада, яка супроводжується великими скандалами та протистояннями.

Прочитано 1651 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+1 #1 Богдан 04.07.2016 18:16
Это месть депутатам ВР про полнейшую судебную реформу. Скорее всего тут приложился Юра Фуфлыжник и красиво подошел к судьям ВР как это он умеет делать. Карплюка нет в городе. Типа я тут не при чем , это прошло без меня. Но тот момент что партия НО даже толком не готовилась на выборы указывает на то что она знала за договореннсть в суде. Я не завидую судьям Верховного суда которые приняли это решение. Банду Карплюковцев нужно выгонять из города и поселка, да и вообще с Украины.
Цитировать
-1 #2 yr 05.07.2016 09:05
Нові принципи перемагають на найближчих виборах в Коцюбинському-не говори гоп.
Цитировать
-3 #3 yr 05.07.2016 10:28
Чому громада Коцюбинського виграла два суди у парламенту?
Вчера, 19:35
КАРПЛЮК ВОЛОДИМИР
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ІРПЕНЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГОЛОВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Цитировать
-2 #4 yr 05.07.2016 10:29
У понеділок, 4 липня, Верховний суд України залишив у силі рішення Вищого адміністративного суду, яким було скасовано парламентську постанову про розпуск Коцюбинської селищної ради на Київщині.
Ця перемога – доказ усім місцевим громадам нашої держави, що за свої права потрібно боротися.
Протягом кількох місяців увага всієї України була прикута до невеликого селища, яке адміністративно підпорядковане місту Ірпеню, Київської області. Коротко нагадаю історію протистояння, яке змусило громаду захищати свої права у двох судах.
Цитировать
-3 #5 yr 05.07.2016 10:30
У квітні з подачі одного депутата 260 народних обранців розпустили Коцюбинську селищну раду, яку восени обрали мешканці селища. У пояснювальній записці до скандальної постанови йшлося про те, що Верховна Рада має таке право. Але це обман. Парламент має право призначати дату виборів, але розпускати місцеву раду – таких повноважень у Верховної Ради немає. Це очевидно, бо зводить нанівець усі принципи місцевого самоврядування і суперечить децентралізації, яку ми намагаємося вибудувати в країні.
Цитировать
-2 #6 yr 05.07.2016 10:30
Однак, щоб довести абсурдність постанови ВРУ, громаді Коцюбинського довелося відстоювати свої позиції у двох судах. У червні постанову парламенту скасували у Вищому адміністративному суді. Однак дане рішення було оскаржене. Громада прийняла і цей виклик. Прийняла і знову виграла: Вищий адміністративний суд залишив рішення ВАСУ чинним. Тобто Верховна Рада прийняла протизаконну постанову, і це потрібно нарешті визнати.
Цитировать
-2 #7 yr 05.07.2016 10:31
Я переконаний, що у багатьох громадян виникає логічне питання – чому коцюбинчанам довелося відстоювати свій вибір у судах? Адже у нас є Конституція, яка б мала автоматично унеможливити такі рішення ВРУ. На мою думку, причина проста: парламент намагається працювати по-новому, однак серед народних депутатів є такі, які хочуть управляти країною «в ручному режимі», просувати «написані з голови» постанови і надиктовувати колегам свої тези.
Цитировать
-2 #8 yr 05.07.2016 10:34
І це правильно, що маленька коцюбинська громада не піддалася – ми показали, що своє законне право потрібно відстоювати: чесно, правомірно, послідовно. І головне – не опускати рук. Перемога коцюбинчан показала, що Україна справді рухається правильним шляхом: ми будуємо сильні відповідальні громади, чесну судову систему, запроваджуємо принципи децентралізації. Через декілька років, ми зможемо сказати, що ці процеси почалися з невеликого селища на Київщині – з Коцюбинського.
Цитировать
-2 #9 yr 05.07.2016 10:35
Законно обрані депутати селищної ради не припиняли працювати – відбудовували парк, ремонтували дороги і під’їзди, встановлювали ліфтові кабіни, дитячі майданчики прибирали вулиці. Це і є відповідальна влада на місцях, яка прийшла працювати, щоб розвивати свій населений пункт, свою країну. Ось чому коцюбинчани виграли два суди найвищих інстанцій – бо на їхньому боці правда.
Цитировать
+1 #10 Денисенко фуфлыжник 06.07.2016 10:52
Все это херня. Выборы будут полюбому. Карплюка и его команду депутаты ВР и в хер не ставят. Ведь Вовчик просто жадный и наглый мальчик с большими амбициями. А боженька говорил что надо делиться.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов