Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 17 июня 2016 19:37

В УДФСУ обрали нового ректора

Автор

17 червня в результати прямих демократичних виборів Університет Державної фіскальної служби отримав нового ректора. Ним отримавши 432 голоси став нинішній в.о. ректора Павло Пашко.

Процес виборів тривав шість годин з 9.00 до 15.00. До бюлетенів за результатами першого туру потрапили два претенденти на ректорську посаду: Павло Пашко та Леся Савенко. Голосування пройшло демократично, в рамках цивілізованих норм. Жодної скарги на процес голосування не надійшло. Були присутні спостерігачі та представники ЗМІ.

До списків було внесено 827 виборців,  759 виборців, а це викладацько-науковий склад вишу, студенти та курсанти, прийшло на дільницю проголосувати.

Кандидат Павло Пашко отримав 432 голоси (в першому турі за нього проголосували 310);

Кандидат Леся Савченко отримала підтримку 287 виборців (проти 294 в першому турі);

32 проголосувавших не підтримали жодного з кандидатів.

Ще 8 бюлетенів було визнано недійсними.

Лічильна комісія за результатами голосування оголосила Пашка Павла Володимировича обраним ректором на наступні п’ять років.

Таким чином єдиний профільним для податків виш країни через вільну демократичну процедури отримав ректора. Нагадаємо, що кампанія виборів не обійшлася без інсинуацій та нагнітання пристрастей. Зокрема, в черговий раз прикриваючись судовим рішенням намагався поновитись на посаді скандальний екс-ректор Петро Мельник.

Редакція «Порталу Ірпеня» вітає Павла Пашка з обранням ректором, і бажає успіхів на відповідальній посаді. Віримо що Ваш прихід до керівництва УДФСУ відкриє чергову сторінку в зростанні університету!

Прочитано 3269 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины