Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Антикорупційний рух: Результати круглого столу по "Бучанському Межигір'ю"

Бучанське Межигір'є Бучанське Межигір'є

Публікуємо результати круглого столу, присвяченого проблемі вирішення статусу так званого «Бучанського Межигір’я», який був проведений "Антикорупційним Рухом" 15 лютого 2016 року.

РЕЗОЛЮЦІЯ
проведення КРУГЛОГО СТОЛУ
присвячений проблемі вирішення статусу так званого «Бучанського Межигір’я» та здійснення громадського контролю за реалізацією антикорупційної політики у державі
«15» лютого 2016р. м. Буча

В роботі круглого столу взяли участь:

1. Бєдовой К.А. – член оргкомітету круглого столу, голова ГО "Всеукраїнського об'єднання "Громадянин", голова осередку ГО "Антикорупційний рух В. Наливайченка" в Київській обл.;
2. Збанацька А.А. – голова круглого столу, член оргкомітету круглого столу , член осередку ГО "Антикорупційний рух В. Наливайченка" в Київській обл.;
3. Дехтяр М.М. – секретар круглого столу, член оргкомітету круглого столу, член осередку ГО "Антикорупційний рух В. Наливайченка" в Київській обл.;
4. Ісламова А.В. – член оргкомітету круглого столу, депутат Бучанської міської ради;
5. Кучеренко Л. В. – член оргкомітету круглого столу, член /голова Бучанського осередку комітету виборців України;
6. Василишин С. М. – член оргкомітету круглого столу, член штабу активістів Приірпіння;
7. Сотніков О.Л. - позаштатний радника Голови ради Старікової Г.В. депутат Бучанської міської ради;
8. Окоєв І.М. – депутат Бучанської міської ради;
9. Таможній О.В. – депутат Бучанської міської ради;
10. Квашук О. Я. – депутат Бучанської міської ради;
11. Ямненко О.В. – депутат Бучанської міської ради;
12. Паустовський Д.Л. – депутат Бучанської міської ради ;
13. Мірошниченко Сергій – активіст;
14. Чернявський М.О. – член громадської організації ОГО "Об'єднана громадська організація";
15. Приходько О. М. – представники УСВ афганців;
16. Токар О. В. – представники УСВ афганців;
17. Беззубець О. Л. – громадський діяч м. Бучі;
18. Карпов К. – небайдужий житель Бучі;
19. Іщенко В. І. – голова правління комітету з питань протидії корупції;
20. Олексієнко Є. – небайдужий житель Бучі, директор підприємства;
21. Попов О. О. – ГО «Відродження Приірпіння»;
22. Ходорович Юрій – член ГО КПК;
23. Кавада Віктор Володимирович – президент ГО «Діамант»;
24. Бондарчук І. Б. – представники проекту «STOP корупція»;
25. Соловйов В.Г. – представники проекту «STOP корупція»;
26. Фесак С. П. – член "Всеукраїнського об'єднання "Громадянин";
27. Совомонян А. Л. – представник Союзу ветеранів АТО м. Ворзель;
28. Грицьків А. В. – член ГО «Рубіж», зам. голови «Спілки батальйонів України»;
29. Кобизський І. В. – партія «Свобода»;
30. Добрянський В. О. – партія «Громадянська позиція»;
31. Замойський З. – представник преси, портал http://irpen.net.ua/;
32. Костенко К. – представник преси «Правда Тут»;
33. Жук І. С. – представник преси, газета «Бучанські новини».

В процесі обговорення піднімались питання щодо проблем вирішення статусу так званого «Бучанського Межигір’я» та здійснення громадського контролю за реалізацією антикорупційної політики у державі. Всі присутні учасники круглого столу висловили свої позиції та думки з метою забезпечення належної координації дій у земельній справі.

Мешканці Бучі вже давно занепокоєні проблемою «розбазарювання» землі у великих розмірах. Головним учасником цього процесу є орган місцевого самоврядування міста. Прикладом є земля лісогосподарського призначення загальною площею - 890 га, цільове призначення якої незаконним рішенням Бучанської селищної ради від 25 червня 2002 року № 71/1-4-ХХІV було змінено та переведено до земель житлової забудови. В судовому порядку було встановлено приналежність цієї землі до категорії земель лісогосподарського призначення, але там вже є побудовані житлові споруди і як тепер вирішувати дане питання з власникам є відкритим.

Всі рішення що передували цьому корупційному «дерибану» потребують детального вивчення та подальшого розгляду в судових інстанціях. Незважаючи на те, що робота сесій Бучанської міської ради з 2002 року по теперішній час ведеться, як «конвеєру з виділення ділянок», а справа «дерибану міських земель» продовжується і дотепер. На черговій сесії 19.12.2015 р. були виділені 6 ділянок по 10 соток, згідно думок учасників круглого столу, на підставних осіб, при чому – парні і поряд, тобто з перспективою можливості побудови нового «Бучанського Межигір’я».

Учасники обговорення констатували, що таким чином посадовцям та депутатам дається можливість заробляти «відкати» від лобістів-забудовників та «особисті бонуси» за відданий голос по «зрежесованому мерією сценарієм». Такі голосування є прямим джерелом доходів корумпованих депутатів та мера Бучі, очевидно що вони не мають бажання ламати земельні корупційні схеми з причин їхнього ймовірного збагачення.

Земельні відносини — це болячка державного управління і суспільства. Корупція у земельній сфері — це не локальна ракова пухлина, а чисельними метастазами. «Антикорупційний рух В. Наливайченка» та інші громадські організацій, представники громади Приірпіння, активісти, налаштовані на результати в боротьбі з корупцією «земельного дерибану» м.Бучі. Діалог учасників був зведений не те, аби всім разом напрацювати механізм відстоювання своїх інтересів у правовому полі.

Учасники круглого столу заслухавши і обговоривши вищезазначені питання вирішили:

1. Звернутись до депутатів Бучанської міської ради підготувати наступні звернення щодо земельної ділянки площею 14,0455 га кадастровий номер 3210800000:01:059:0321, яка знаходиться за адресою м. Буча, вул. Рози Люксембург:
- до Кабінету міністрів України з вимогою змінити цільове призначення земельної ділянки, а саме «02.01» для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд - на категорію земель лісогосподарського призначення;
- пропозиція Ісламової А. та Таможньго О.В.
- до інспекції з благоустрою виконавчого комітету Бучанської міської ради щодо проведення перевірки за додержанням фізичною особою (Кірганом В.У. – родичем Калєтніка І., на якого оформлено цю землю) визначеного чинним законодавством та відповідними вимогами порядку утримання об’єктів благоустрою, а саме –зведеного паркану;
- - пропозиція Бєдового К.А.
- до інспекції з благоустрою виконавчого комітету Бучанської міської ради щодо надання послуг та відповідальної особи в погодженні та оформленні, видачі ордерів на проведення робіт з будівництва а саме – законність зведення паркану; - пропозиція Бєдового К.А.
- до Державної виконавчої служби України щодо забезпечення виконання рішення Верховного Суду України в частині передачі зазначеної земельної ділянки на баланс міськради та здійснення демонтажу незаконно встановленої огорожі; - пропозиція Кучеренко Л.В.
- копію звернення до Державної виконавчої служби України щодо забезпечення виконання рішення Верховного Суду України направити на контроль до Генеральної прокуратури України.
- на прокуратуру, яка представляла інтереси Кабінету міністрів України в судовій справі Калєтника Г. ВСУ щодо виконання рішення Державної виконавчої служби України, по відновленню цільового призначення земель;
- до Бучанської міської ради та копія на Київську ОДА щодо внесення змін до Генерального плану міста відносно цільового призначення вищезазначеної земельної ділянки; - пропозиція Кучеренко Л.В., Василишин С.М.
- до Бучанської міської ради про створення спеціальної комісії в складі представників органів місцевого самоврядування та громадськості міста Бучі, відносно отриманої інформації, висновків та приписів інспекції з благоустрою виконавчого комітету щодо інвентаризації паркану який огороджує вищезазначену земельну ділянку; - пропозиція Василишин С.М.
- до Бучанської міської ради про включення до порядку денного найближчого сесійного засідання питання про інформування громади м. Бучі та депутатського корпусу про рішення ВСУ (№54689087) по справі (№6-2510ц15); - пропозиція Кучеренко Л.В.
- Бучанській міській раді провести громадські слухання щодо використання вищезазначеної земельної ділянки, та щодо варіантів демонтажу паркану та подальшого використання елементів конструкцій паркану; ); - пропозиція Кучеренко Л.В.

2. Звернутись до депутатів Бучанської міської ради підготувати наступні звернення щодо переведення земель лісогосподарського призначення:
- до Бучанської міської ради про надання копії проекту рішення щодо переведення земель лісогосподарського призначення загальною площею - 890 га до іншої категорії, а під житлову забудову.

3. Підготувати та передати підписане громадськістю «Звернення» до голів всеукраїнських, обласних, районних та міських партійних організацій «Блок Петра Порошенка «Солідарність», всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», «Наш край», «Нові обличчя», «УКРОП» відносно прийняття рішення сесії яка відбулася 19.12.2015 р., щодо відведення у власність громадян земельних ділянок шість земельних ділянок площею по 10 соток.
4. Запропонувати головам вищезазначених партій приєднатись до роботи круглого столу і допомогти в питанні контролю процесу повернення незаконно отриманих земельних ділянок у власність територіальної громади м. Бучі, створити умови максимальної прозорості та посприяти в інформаційній підтримці.

Враховуючи українського суспільства та наявні виклики, ЗАКЛИКАЄМО Кабінет Міністрів України, Київську ОДА, Бучанську міську раду до наступного:

1. Використання активності громадськості, що стане основним інструментом наведення порядку в м. Буча;
2. Надати чіткі відповіді на всі вищезазначені запитання та пропозиції щодо їх вирішення громадськості м. Бучі;

Члени оргкомітету круглого столу:

1. Збанацька А.А. – голова круглого столу,;
2. Дехтяр М.М. – секретар круглого столу;
3. Бєдовой К.А. – член оргкомітету круглого столу;
4. Ісламова А.В. – член оргкомітету круглого столу;
5. Кучеренко Л. В. – член оргкомітету круглого столу;
6. Василишин С. М. – член оргкомітету круглого столу;

Дополнительная информация


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины