Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 22 января 2016 22:27

Відбулося перше засідання громадської ради при виконкомі Ірпеня

Автор Зореслав Замойский
Відбулося перше засідання громадської ради при виконкомі Ірпеня Відбулося перше засідання громадської ради при виконкомі Ірпеня

    Відбулося перше засідання громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

   На початку засідання виник спір стосовно порядку обрання голови ради: відкритим чи таємним голосуванням. Вирішили зупинитись на відкритому рейтинговому.

   Далі швидко затвердили положення та регламент громадської ради.

  Шляхом висування та само висування на посаду голови громадської ради було висунуто чотири кандидати: Дмитро Негреша, Олег Поповійчук, Євген Мельничук та Тамара Маркелова.

   Кандидати мали можливість розповісти про себе та про своє бачення організації роботи громадської ради.

   За результатами відкритого рейтингового голосування головою громадської ради обрали Тамару Маркелову – начальника відділу Національного університету Державної податкової служби. Вже за пропозицією голови ії заступниками  стали за результатами голосування  Ірина Мурга, Дмитро Негреша та Микола Ковальчук. Секретарем ради був обраний Андрій Витяганець.

   На завершення свого засідання члени ради схвалили утворення восьми профільних комісій у своєму складі. Тепер залишається тільки очікувати на швидку плідну роботу громадського активу міста, який з початком роботи громадської ради отримав функції дорадчого представництва та контролю про міській раді Ірпеня.

Прочитано 1860 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины