Menu
Портал Ирпеня - Новини Ірпеня

Політика (382)

Відео: засiдання виконавчого комiтету Iрпiнської мiської ради.

Сьогодні зранку відбулося засідання Виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Найцікавішим на ньому виявилися не скільки питання порядку денного, як склад присутніх членів виконкому та головуючий на засіданні.

Подробнее ...

Чи достатньо ЄС робить для України?

Цією статтею ми хочемо започаткувати дискусію на тему «Чи потрібно Україні вступати в ЄС?».

Чи є Євроінтеграційний напрямок України гарантією безпеки та незалежності Української держави? Що дасть підписання Асоціації для регіонів та розвитку місцевого самоврядування? Тощо..

Подробнее ...

Що пітримає ГПУ в Ірпені, забудову 3,67 Га чи рекреаційну зону - дітячий табір?

Мешканці міста Ірпеня вже два роки боряться за повернення земельної ділянки площею 3,67 га колишнього п/т «Зоркий» в державну власність. 

Громада ВІСІМ разів(!) зверталась до органів прокуратури із проханням здійснити заходи прокурорського реагування і поновити порушенні права держави та громади.

Подробнее ...

В.Карплюка визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення

Мера Ірпіня, керівника партії «Нові обличчя» Володимира Карплюка визнано винним внаслідок відсутності у звіті партії про майно, доходи, втрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року висновків незалежного зовнішнього фінансового аудиту.

Подробнее ...

Чому ІМР, не дотримуючись законодавчих норм, надала право на завищення уп'ятеро нарахування за тепло?

Шановні користувачі послуг Теплоенергопостач, якщо пам'ятаєте, ще в листопаді 2016 року, мною в  групі "ІРПІНЬ+" було задане питання щодо правомірності нарахування за послуги опалення з 03.10.2016 по тарифам, які призначені міськрадою, але не погодженими з НКРЕКП.

Подробнее ...

Сайт «Громада Приірпіння» - приклад інформаційної узурпації, і коли особистий піар важливіше проблем людей

Опозиційний ресурс "Громада Приірпіння", який відрізняється розгромними статтями по відношенню до чиновників відповідного регіону, 14 червня безпідставно звинуватив у плагіаті «Портал Ірпеня». Журналісти «Громади Приірпіння» написали статтю, не уточнивши, що таке насправді плагіат. Проте при цьому журналісти даного видання самі крадуть фотографії та блокують незадоволених.

Подробнее ...

На пресс конференции УНИАН рассказали про карманный совет ветеранов АТО Карплюка – КРИР

В студии УНИАН прошла конференция с анонсом создания Совета ветеранов АТО по вопросам этики и морали. Целью конференции было обсуждение процессов в Украине, которые разрушают доверие людей к участникам АТО из-за использования ветеранов АТО в корыстных целях. В качестве примера обсуждали Ирпень. Видео пресс-конференции.

Подробнее ...

Мер Ірпеня спростував повідомлення про відставку

Мер Ірпеня Володимир Карплюк спростував повідомлення про свою відставку. Цю інформацію він підтвердив УНН. На питання УНН, чи відповідає дійсності інформація про відставку, В.Карплюк зазначив, що “ні”.

Подробнее ...

Володимир Карплюк склав повноваження міського голови Ірпеня?

Сьогодні, 7 червня, міський голова Ірпеня Володимир Карплюк оголосив про складання своїх повноважень Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".  

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Меню форуму

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Национальная полиция Ирпеня     Антикоррупционное бюро Украины