CityHub: перший коворкінг в ІрпеніCityHub в Ірпені CityHub в Ірпені

Перше питання, яке ставлять власникам CityHub: «Що таке коворкінг?». Тож ми розповімо. Коворкінг – це вільний простір, де знайдеться все необхідне для роботи людей, які не прив’язані до офісу, але й не можуть працювати вдома.


Ідея коворкінгу в Ірпені виникла через потребу власників мати місце, щоб збиратися з колегами і разом працювати. Створили CityHub для себе, враховуючи власні потреби, адже, як каже власниця коворкінгу Надія: «Якщо зручно нам, то зручно і іншим».
Знайти CityHub не так вже й просто, бо вивіски поки що немає, але вже дуже скоро вона з’явиться і потрапити сюди буде набагато легше. Всього в коворкінгу 12 робочих місць, але при бажанні можна розташуватися і на диванчику, і на підвіконні. Тут пропонують чай, каву, цукерки, печиво, Wi-fi, принтер, розетки та інші дрібнички, які входять у вартість перебування в CityHub. До речі, щодо цін, вони абсолютно адекватні. Перша година – 35 грн., наступні – по 20 грн., а цілий день – 130грн. Але CityHub ще маленький і до Нового Року лише знайомиться з потенційними відвідувачами, тому якщо Ви тут вперше і просто хочете дізнатись, що ж таке коворкінг, і як він працює, то першу годину Вам подарують.
Коли заходиш сюди, то одразу з’являється відчуття, що ти вдома, але водночас і в офісі. Диван, декілька столів і невеличкий куточок, де можна зробити чай та каву – що ж іще потрібно для продуктивної роботи.

 

В CityHub затишно і тихо. Тут немає ні кухні, ні холодильника (але він скоро з’явиться). Тому пообідати в коворкінгу не вдасться, однак адміністратор закладу з радістю розкажи, як дістатися до найближчого кафе.
А якщо Ви втомились працювати чи Вам просто потрібно відволіктись, то в CityHub можна пограти в приставку, подивитися телевізор або поринути в світ бізнес-літератури.
І це ще не все. Вже в найближчому майбутньому власники CityHub планують організовувати щотижневі зустрічі з цікавими та успішними людьми, які розкриють свої секрети та надихнуть на здійснення власних ідей. Першого спікера ще остаточно не обрали. В CityHub вагаються між успішним ресторатором, який пройшов шлях від закладів швидкого харчування до власного ресторану і професійним бізнес-тренором.
Коворкінг відкритий до нових ідей та цікавих ініціатив, тому якщо у Вас виникло бажання провести семінар або Ви знаєте, кого варто запросити, всі Ваші пропозиції обов’язково вислухають.

Медиа

Дополнительная информация

  • Город: Ирпень
  • Сервис: Wi-Fi, Резерв
  • Интерьер: 5
  • Обслуживание: 5
  • Кухня: 1
  • Вид: Другое

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх